Что лучше выбрать: аренду или покупку программы для записи клиентов Незважаючи на те, що зараз вік розвитку інформаційних технологій, багато компаній як і раніше продовжують вести запис на послуги по телефону. Це не дуже надійний спосіб, адже інформацію дуже легко переплутати, втратити, контролювати. Справитися з усіма цими незручностями допоможе програма записи клієнтів.

Функції програми для запису клієнтів салону краси

Вартість програми безпосередньо пов'язана з функціональним набором. Вибравши більш дешевий варіант комплект інструментів, буде мінімальним. Дорогі тарифні плани мають додаткові функції і сервіс.

Для салону краси програма повинна допомагати вирішити такі завдання: запис клієнтів, облік товарів, розрахунок заробітної плати, облік продажів, смс-розсилка.

Переваги програми для запису клієнтів:

- зберігання даних про відвідувачів в електронному вигляді;

- при запису на процедуру майстер бачить всі дані про нього;

- збереження повної інформації про споживачів;

- можливість отримання інформації за допомогою смартфона і планшета;

- програма демонструє надходження та витрачання;

- можна дізнатися в будь-який час, які послуги були надані;

- відображення інформації про залишки товарів і матеріалів на складі;

- розсилка смс-повідомлень;

- можливість самостійної записи через сайт;

- можливість подивитися прибуток за будь-яку пору.

Купівля або оренда програми?

Тим, хто вирішив використовувати програму записи клієнтів салону краси варто вибрати один з двох варіантів - постійна ліцензія (покупка) або оренда.

Постійна ліцензія надається на необмежений термін. Але варто враховувати, що зазвичай в такому варіанті потрібно платити за установку і настройку програми, її оновлення, навчання адміністратора.

Оренда передбачає використання системи протягом певного терміну, після якого її варто продовжити. Зазвичай надається оренда програми на місяць, квартал, рік. Якщо заплатити за підписку, то можна отримати додатковий сервіс, який входить у вартість.

Однозначно складно сказати, який варіант краще. Потрібно вивчити особливості кожного способу і на основі цього прийняти рішення.

Програма для запису клієнтів корисна не тільки салону, але і клієнтам. Вона допомагає автоматизувати роботу і взаємодію зі споживачами. Щоб не помилитися у виборі програми варто орієнтуватися на три критерії, які допоможуть вибрати відповідний продукт:

  1. Потрібно з'ясувати які саме процеси компанії потрібно автоматизувати за допомогою програми і переконатися, що розглянута програма допоможе.
  2. Варто попросити консультанта продемонструвати можливості системи, задати уточнюючі питання.
  3. Скористайтеся демо-версією програми. Це дозволить зрозуміти, чи підходить вона вам і вашому салону чи ні. Після цього можна оформляти покупку або відмовитися від неї.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!