Где найти хорошего парикмахера в салон красоты Незважаючи на стрімкий розвиток індустрії краси, кваліфікованих фахівців знайти досить складно. Основною проблемою є пошук перукаря з профільною освітою і хорошим творчим потенціалом. Знання азів перукарського мистецтва є недостатнім. Потрібне вміння чути клієнтів і підбирати найбільш гармонійний образ.

Які якості повинні бути у талановитого фахівця? На що слід звертати увагу роботодавцю? Як знайти хорошого фахівця? У цій статті можна буде отримати відповіді на ці та багато інших питань.

вибір фахівця

Спеціалізація має велике значення при підборі кадрів. У бажанні заощадити в перукарню або салон краси на роботу наймається одна людина, який зобов'язаний виконувати стрижку, консультацію, зачіски, складні види фарбування та інші перукарські послуги. Роботодавці навіть не припускають, не кожен здатний працювати в різних напрямках і вимагають неможливого від працівника.

Задовольнити будь-які запити клієнта зможе тільки майстер-універсал, для якого перукарське мистецтво є покликанням і улюбленим хобі. Серед його обов'язків: виконання стрижки, укладки, завивки, фарбування, консультування та підбір відповідного образу.

У перукарському мистецтві є вузькі напрямки і спеціалізації:

  • Жіночий майстер. Виконує стрижки та укладки представницям прекрасної статі і дітям;
  • Чоловік перукар. Працює виключно з представниками сильної статі;
  • Спеціаліст з нарощування волосся. Збільшує довжину шевелюри за рахунок кріплення накладних пасм і ТРЕССА;
  • Спеціаліст з плетіння кіс. Виконується всі види плетіння;
  • Стиліст. Спеціалізується на створенні вечірнього образу для урочистих заходів, виконує укладання і займається фарбуванням.

Перукар повинен не тільки справлятися зі своїми обов'язками, але також враховувати побажання клієнта. Для перукаря своєрідне бачення образу загрожує тим, що людина буде відчувати себе дискомфортно в новому образі і буде незадоволений результатом. Справжній професіонал крім базових умінь і навичок повинен відрізнятися стресостійкість, комунікабельність, харизмою і терпінням.

Запорукою успішної діяльності є постійне спілкування з клієнтом і вміння знайти золоту середину між вимогами і власними амбіціями. Важлива також акуратність і охайність, адже клієнти не захочуть обслуговуватися у неохайного майстра, який не приділяє належної уваги своєму зовнішньому вигляду.

Серед витратних матеріалів слід виділити косметичні засоби, дезинфікуючі засоби, фарби, склади для завивки.

Де шукати?

Існує велика кількість джерел підбору кваліфікованих кадрів, основні з них:

оголошення

Йдеться про оголошеннях в газеті, соціальних мережах, рекламних сайтах, публікаціях в ЗМІ. Самостійні пошуки перукаря далеко не завжди закінчуються успіхом, адже роботодавець може не знати критеріїв правильного відбору і використовувати тільки власну інтуїцію. В результаті вибір падає не на професіонала, а просто на людину легкого в спілкуванні.

Кадрові агентства

Вони самостійно займаються пошуком і перевіркою здобувачів на відповідність бажаної посади. Але слід враховувати, що такі послуги платні.

Центр зайнятості

Він проводить ту ж роботу, що кадрові агентства. Все, що потрібно - це залишити заявку і чекати працівника. Серед переваг такого способу можна виділити відсутність плати і наявність державних програм, що гарантують зниження оподаткування завдяки працевлаштування безробітного.

Навчальні заклади

Школи, училища, коледжі та курси з підготовки майстрів - це найдієвіший спосіб пошуку кращого фахівця з перукарнях талантом. Всі зазначені установи охоче співпрацюють з власниками салонів і перукарень, адже серед їх обов'язків є подальше працевлаштування.

Можна розмістити листівки, поспілкуватися з директором школи, запропонувавши умови і вимоги. Такий метод хороший тим, що дає об'єктивну оцінку таланту майстра.

Рекомендації по підбору фахівця

Щоб відшукати дієвого і цінного співробітника для салону краси, варто уваги вказані нижче аспекти:

  • Не дивитися на наявність сертифікатів і дипломів. Вони можуть говорити тільки про те, що людина прослухав курс лекцій і володіє базовими навичками. Професійні якості, творчий підхід, вміння спілкуватися з людьми не поміщаються на папері;
  • Вік не повинен стати перешкодою при працевлаштування повинна. Молодий майстер буде прагнути якісно виконати свою роботу. Додатково до всього, хорошим потенціалом та сучасним баченням володіють перукарі-універсали з багаторічним стажем;
  • Бути трішки психологом. Професія передбачає тривалий контакт з людиною, під час якого майстер може бути присвячений в інтимні подробиці життя клієнта. Замкнуте і мовчазний перукар відштовхує відвідувачів.

Перевірка

При самостійних пошуках стиліста варто ретельно продумати співбесіду. Крім знайомства, потрібно проводити професійні навички і вміння потенційного співробітника. Можна запропонувати йому виконати зачіску на манекені, подивитися портфоліо. Так вдасться зрозуміти рівень майстерності. Таке завдання у хорошого майстра не викличе паніки.

Не слід соромитися уточнювати причини звільнення з попереднього місця роботи. Буде правильно поспілкуватися з працівником, а потім з колишнім роботодавцем, щоб зрозуміти справжні причини звільнення.

Соціальні мережі - це зручний інструмент для пошуку інформації. Зазвичай клієнти викладають свої фотографії і залишають коментарі до роботи того чи іншого перукаря. Корисно почитати відгуки людей, які скористалися послугами кандидата. При наявності несуттєвих недоліків можна розглядати кандидатуру на вакансію перукаря.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!