Использование сигнализации для охраны салона красоты Установка сигналізації є обов'язковою умовою для забезпечення охорони салонів краси. Мета даного пристрою полягає у фіксуванні незаконного проникнення в заклад і запуск відповідного оповіщення про подію. Далі будуть розглянуті принципи роботи систем сигналізації, яка встановлюється на об'єкті.

Що входить в комплект охоронної сигналізації?

  • Центральний блок або контрольна панель. На даний панелі відбувається включення і виключення пристрою, збір і обробка інформації, передаються текстові повідомлення, знімається і ставиться на охорону об'єкт;
  • Пульт керування. Потрібен для настройки системи і відображення її стану, постановки об'єкта на охорону і зняття з неї;
  • Виконавчі пристрої - сирена або лампа. За допомогою лампи вдається додатково контролювати стан об'єкта. Якщо лампа горить, то приміщення перебувати під охороною. Якщо блимає, значить сталося непередбачене. Сирена потрібна для залучення уваги, при загрозі, для психологічного впливу на зловмисника;
  • Різні датчики.

Зазначені кошти працюють тільки в тому випадку, якщо об'єкт знаходиться під охороною, тобто коли заклад закрито. Якщо трапилася надзвичайна ситуація в робочий час, то необхідно натиснути на тривожну кнопку, так як сама по собі сигналізація не спрацює. За допомогою датчиків вдається виявити факт проникнення в об'єкт, що охороняється. Проникнути в будівлю можна через розкриту двері, розбите скло і проломлену стіну. Виходячи зі способу, який злочинець вибрав для проникнення, використовується різний принцип дії датчиків. Оповещатели в залежності від способу виявлення поділяються на такі групи:

  • Відкриття дверей або вікон;
  • Рух в підконтрольному просторі;
  • Наявність диму, газу, звуку і вібрації;
  • Зміна температури повітря.

Датчики сповіщають керуючий блок про який нещодавно трапився на контрольованій території.

Виходячи зі свого призначення, вони перетворять в електричний сигнал відповідний вплив. Якщо зловмисник розбив вікно, то спрацює певний датчик, який заточений на визначення даного звуку. Подібні пристрої звуться звукових або акустичних. Якщо були виламані стіна, то спрацьовують вібраційні сповіщувачі.

Провідні та безпровідні

Системи охорони салонів краси відрізняються не тільки видами контрольованих подій, але також способом передачі сигналу тому вони діляться на дротові і бездротові.

Провідні пов'язані з датчиками з проводами, які передають сигнал. Таке обладнання недороге, але потрібно розводка проводів.

У бездротової системі датчик і блок управління взаємодіють за допомогою радіосигналу. Вона досить проста в установці, розводка проводів не потрібно.

Централізовані і автономні

Датчики по-різному реагують на те, що відбувається. Виходячи з цього вони діляться на автономні та централізовані. Автономні пристрої - це кричалки. Іншими словами включається сирена. Вартість систем невисока за рахунок простоти пристрою, тому вони застосовуються більшістю салонів краси.

Не варто цілком покладатися на забезпечення надійної охорони за допомогою датчиків. Так як сигналізація присутній практично у всіх закладах, зломщики навчилися відключати такі системи. При пожежі такі пристрої досить ефективні. Температура повітря підвищується, і відповідний датчик реагує звуковим сигналом.

Централізовані системи надійніше автономних, але їх вартість вища і вимагає щомісячної абонентської плати. Сигнал направляється черговому диспетчеру, який відправляє охоронців на об'єкт.

Системи з автодозвоном

Якщо немає бажання платити абонентську плату кожен місяць, то для охорони салонів краси може використовуватися система з автодозвоном. Сигнал про тривогу буде переданий на номер телефону.

Можна застосовувати стаціонарний або мобільний телефон. Оповіщення приходить у вигляді текстового або голосового повідомлення. Перевага систем полягає в можливості аудіоконтролю і віддаленого управління.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!