О том, как салону красоты разработать собственный сайт Щоб створити свій сайт салону краси доведеться пройти кілька етапів. Їх небагато, але кожному з них обов'язково варто приділити увагу. Почати варто з вибору доменного імені. Відмінним рішенням буде, якщо назва воно буде збігатися з назвою вашого салону або якщо вони принаймні будуть збігатися. Наприклад, салон краси називається Вікторія, а доменне ім'я буде victoria.com. Для салону краще вибирати регіональний домен, адже так буде набагато простіше розкрутити сайт. Якщо ж це мережа салонів по всій країні, то можна вибрати домен рівнем вище. Після вибору і реєстрації доменного імені необхідно визначити з хостингом. Багато компаній в даний час надають хороший хостинг за прийнятною вартістю, тим більше що для сайту салону краси не пред'являються будь-які вимоги.

Щоб запустити власний сайт, а потім його редагувати і обслуговувати, краще скористатися простою і зручною CMS системою. CMS - це спеціальна система, призначена для редагування контенту, додавання туди нової інформації і фотографій. Системи діляться на платні і безкоштовні. Кожну з них описати не має сенсу, так як їх досить багато. Серед найбільш популярних, які можуть використовуватися для салону краси - WordPress, Joomla, MotoCMS. В даний час в Мережі існує досить матеріалів по роботі з кожної з розглянутих систем, можна завантажити керівництво та ознайомитися з ними на тематичних сайтах. В цьому немає нічого складно, необхідно лише витратити якийсь час на те, щоб розібратися в цьому питанні. Наступним важливим кроком стане вибір дизайну. Тут можуть бути варіанти. В Інтернеті досить багато безкоштовних шаблонів, але для створення гарного сайту не варто ними користуватися. Зазвичай вони досить давно в мережі, вони недостатньо привабливі і заїжджені. Тому все ж краще користуватися хорошими платними шаблонами або замовити їх у веб-студії. Індивідуальний дизайн обійдеться набагато дорожче, ніж платний шаблон.

Отже, після ознайомлення з питанням створення сайту, ми визначилися з чотирма пунктами, які важливі при запуску порталу:

1. Вибір доменного імені.

2. Визначення хостингу.

3. Вибір системи управління для сайту.

4. Купівля шаблону дизайну.

Далі слід організувати структуру сайту, визначитися з розділами і категоріями. Безумовно, у кожного салону можуть бути свої розділи і тематика, але є деякі елементи, які повинні бути присутніми на кожному сайті.

Розділ про компанію

Тут необхідно розповісти про свій заклад, рік заснування, майстрів працюють у вас. Клієнтам цікаво дізнаватися історію розвитку фірми, етапи які потрібно пройти, про те, як вас відвідала думка про відкриття салону і т.п. Буде добре, якщо ви розмістите фотографії майстрів, їх кваліфікацію, документи які це підтверджують. Це повинні бути гарні професійні фото, а не Селфі на тлі килима, взяті з соціальних мереж. Можна навіть запросити фотографа щоб зробити загальну фотосесію і портретну зйомку всіх майстрів. Це дрібниця, але вона має велике значення, так як клієнти більш радо підуть саме в те місце, де такі дрібні деталі не залишаються без уваги.

Перелік послуг

Розділ може називатися по-різному, але суть його при цьому залишається однією і тією ж. Варто описати особливості всіх цих послуг і вказати їх вартість. У цьому розділі є одна важлива особливість - він постійно повинен бути актуальним. Важливо, щоб були описані всі послуги, навіть нові. Якщо є знижки, в цьому розділі потрібно розповісти про них.

Контакти

Розділ обов'язково повинен бути присутнім на сайті. У клієнта може виникнути бажання щось запитати, тому контактні дані повинні бути на видному місці. Цілком можливо їх варто вивести в шапку сайту.

Розділ може містити телефони, адресу та карту.

Якщо ви плануєте передзвонювати своїм клієнтам, про це також варто повідомити на сайті.

Крім цих розділів можна розробити форму попереднього запису, також можна вести блог про красу, публікуючи цікаві статті. Які б розділи були, вони обов'язково повинні постійно оновлюватися. Якщо новин кілька місяців, то ніякої стильний дизайн і домен не допоможуть і відвідувачам буде нецікаво.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!