Привлечение клиентов в новый салон красоты Для будь-якого закладу, яке займається наданням послуг, питання залучення клієнтів дуже важливий. Салон краси в цьому сенсі не є винятком. Розробка торгового пропозиції на ситуацію не вплине, якщо інформація не дійде до потенційних клієнтів.

Без клієнтів не може існувати жоден бізнес, тим більше що належить до індустрії краси. Гарне торгова пропозиція без донесення інформації про відкриття до клієнтів не має сенсу. Щоб привабити відвідувачів в новий салон краси, не потрібні шалені гроші. Досить прийнятної суми для розкрутки підприємства.

Почати варто з визначення цільової аудиторії. Серед них можна визначити групи клієнтів, які зможуть стати постійними.

Якщо салон розташований в спальному районі, то постійними відвідувачами стануть місцеві жителі, серед яких буде багато жінок пенсійного віку, які звикли стежити за собою. Розумно буде врахувати майбутніх мам, в якості додаткової групи відвідувачів.
Знання аудиторії дозволяє почати підготовку до проведення рекламної кампанії. Для інформування ділових дам, про послуги ново створеного салону варто розміщувати на видних місцях: ліфт, людні місця, автобусні зупинки тощо

Щоб підприємство стало успішним, салон краси повинен володіти родзинкою, пропонуючи ексклюзивні послуги, адже конкуренція в індустрії дуже висока.

Інтернет сайт

Без професійного сайту ефективне функціонування салону краси зважаючи на стрімкий розвиток технологій не представляється можливим. Якісний і функціональний сайт - це результативний спосіб залучити клієнтів. Його варто використовувати для інформування клієнтів про вказуються послуги, їх вартості, особливостей проведення. Також повинні бути представлені всі документи і сертифікати. Клієнтам буде набагато простіше, якщо вони будуть бачити майстрів, які будуть надавати послуги, тому варто розмістити їх фотографії. Чудово, якщо будуть також представлені знімки робіт майстрів.

Додатково можна розмістити на сайті інформаційні статті про модні зачіски, технологіях фарбування і т.п.

Дуже важливо адаптувати тексти відповідно до визначених запитами, в іншому випадку сайт залишиться непоміченим. Не варто вдаватися до вірусній рекламі і масовим розсилок. Куди ефективніше використовувати яскраві банери на популярних блогах і форумах.

Рекламні листівки

Подібний метод досить часто перетворюється в головний спосіб створення першого враження. Тому варто грамотно оформити рекламні листівки. У такому випадку клієнт набере вказаний номер телефону в листівці і отримає всі потрібні відомості про послуги. Точно також як листівка здатна залучити потенційних клієнтів, так і може відштовхнути своєї бевкусіцей. Тому дуже важливо правильно організувати рекламну кампанію.

Найкраще доручити розробку листівок рекламному агентству, яке займається розробкою дизайну і оформленням відповідних матеріалів.

До поширення листівок варто підходити розумно. Поштові скриньки, двері квартир, скла машин - це найкращий варіант для поширення. Вони з високою часткою ймовірності відправлятися у відро для сміття, не будучи прочитаними.

Роздача рекламних буклетів буде ефективною в тих місцях, де є найбільше скупчення цільової аудиторії. Для поширення реклами салонів краси високого класу варто вибирати торгові центри, модні бутики і розважальні комплекси.

Сарафанне радіо

Незважаючи на достатню кількість методів просування, все ж найбільш ефективним залишається старе-добре «сарафанне радіо». Подруги люблять обговорювати модні зачіски, манікюр та різні процедури по догляду за собою. Тому реклама салону краси від клієнтів є досить ефективним методом просування. Перевага полягають в невисокій вартості.

Відвідувачі, який прийшли в салон завдяки сарафанне радіо, відрізняються активністю і забезпечують значний дохід закладу.
Формується позитивна установка, адже клієнти свідомо налаштовані на позитивний результат. Малозначним дрібницях не вдасться зіпсувати позитивний настрій.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!