10 правил краси та здоров'я
Пийте більше зеленого чаю! Саме зелений чай не допускає розмножуватися хвороботворним організмам в порожнині рота, а це не допускає розвиток захворювань серцево-судинної системи, які можуть розвинутися в результаті впливу цих мікроорганізмів. Тому жінки повинні кожен день включати в свій раціон всі види чаю.

Щодо краси, то в зеленому чаї міститься багато фтору, а фтор, як ми здогадуємося, зміцнює наші зуби і зберігає їх здоров'я. Щоб зняти темні кола під очима і втомлений вигляд, рекомендується застосовувати маски з зеленим чаєм . У тих, хто постійно балує свій організм зеленим чаєм, шкіра чиста і здорова, а волосся чудово переливаються на сонці.

Наш організм вимагає вітамін D . Цей вітамін відіграє вагому роль у здоров'ї жінки, знижуючи ризик розвитку кістоз яєчника, покращуючи живлення шкіри, зміцнюючи її кістки. Більш того, завдяки вітаміну D , В організмі відбувається регуляція жирових відкладень, що зберігає фігуру жінки стрункою. Знайти вітамін D можна в кисломолочних продуктах, у вершковому і рослинному маслі, сирі і сирі. Даний вітамін у великих кількостях знаходиться в печінці тріски, скумбрії, тунці, риб'ячому жирі і звичайно в морепродуктах.
У раціоні сучасної жінки має бути присутня ще й фолієва кислота , Яку можна знайти в моркві, сирі, в молочних продуктах та яєчному жовтку, а також у всіх листових овочах. Фолієва кислота сприяє підвищенню імунітету і відмінному зору. Шкіра жінки стає ніжною і бархатистою, про яку мріє кожна з нас.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!