Кожна сучасна жінка сьогодні хоче виглядати завжди чудово! Але що ж робити, якщо до вихідних ще далеко, а втома видима на обличчі, яка псує вам настрій вже з понеділка. Ваша шкіра тьмяна і бліда. І тут вже не важливо, чи працювали ви допізна, гуляли або у вас була безсонна нічка.

Зараз нам хочеться запропонувати вам 6 маленьких хитрощів нанесення макіяжу, які вам знадобляться для того, щоб виглядати приголомшливо при будь-яких обставинах.

1. Від втоми - чайна примочка

Для того, щоб ваші запалені і сонні очі оживити, зробіть чайну примочку, перед тим як нанести косметику. Це допоможе вам також позбутися відчуття «порошинки в очах» і вони вже не будуть дратуватися від вітру і світла.

2. Зволожуйте шкіру навколо очей

Спеціальні зволожуючі креми здатні швидко зволожити шкіру навколо очей, роблять її більш здоровою. Завдяки таким кремам ви можете також позбутися від дрібних зморшок.

3. Прибираємо червоність

Для того, щоб надати своєму обличчю свіжий вигляд, вам слід підвести очі олівцем пастельного кольору. У тому випадку, якщо ваша підводка буде темного кольору, то ви тільки підкреслите припухлість очей. Підводка світло-блакитного кольору зможе тонко нейтралізувати червоні очі.

4. Приховуємо кола під очима

Будь-яке маскує засіб для області навколо очей по своїй текстурі має відрізнятися від засобу для особи. Ви повинні віддати перевагу кремообразной і легкої консистенції, тому як сухе і тверде тільки обтяжать ваші очі. Воно повинно бути на тон світліше, ніж шкіра. Наносите на область під очима і там, де лягає тінь. Для того щоб добре побачити які місця потребують коригування, вам слід трохи нахилити голову трошки вниз.


5. Закрутіть вії

Для цього ви можете скористатися водостійкою тушшю або спеціальними щипцями для закрутки століття. Не треба забувати і про білих тінях, які вам слід нанести під бровою і у внутрішніх куточках очей. Ви відразу помітите виразність погляду. Закінчити макіяж своїх очей рекомендується легкої напівпрозорої пудрою, яку ви повинні нанести під нижню повіку, що допоможе уникнути появи чорних слідів від туші на нижній вії.


6. Рум'яна рожевого відтінку

Пожвавить особа і зробить вас молодше рожевий колір рум'ян і вам ніяк не обійтися без неї після безсонної ночі. Якщо ж вам не подобається такий відтінок, то можна вдатися по допомогу до рум'янам персикового кольору.


Отже, ви ознайомилися з деякими деталями хитрощів і, вдаючись до їх допомоги, ваше обличчя буде виглядати завжди відпочив і свіжим. Але це зовсім не означає, що ви можете забути про відпочинок.
Здоровий сон - перший помічник для того, що б ваш вид завжди був неперевершений навіть без маскіровок!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!