Косметологічна галузь настільки швидко рухається вперед, що здається, пройшла вже ціла вічність з того часу, як все ще користувалися народними рецептами догляду за шкірою. Те, що полки в косметичних магазинах вражають своїм асортиментом різноманітних скрабів, гелів, пілінгів, масок , Кремів і т.д., вже нікого не дивує. Тепер настав час апаратної косметології, яка з кожним роком набуває все більше і більше прихильників.

Апаратна косметологія передбачає салонний догляд, так як тільки дуже мало хто може дозволити собі придбати дороге обладнання для домашнього використання, а бути красивими і доглянутими хочуть все. Салони високого рівня завжди стежать за якістю обладнання і професійної косметики, що дає хорошу гарантію клієнту. Для того щоб проводити апаратні процедури, косметолог повинен пройти спеціально призначені курси, адже доведеться мати справу з струмом, ультразвуком і лазером.

багато косметологічні салони і центри пропонують цілі мультикомплекс, які спрямовані на вирішення одразу кількох проблем. Якщо ви все ж схиляєтеся до домашнього догляду за допомогою апаратної косметології, озбройтеся необхідним обсягом знань, перш ніж приступити до будь-яких маніпуляцій. Всі професійні косметологи, що працюють з апаратними процедурами, проходять курс навчання по кожному певному апарату, щоб не зробити непоправних помилок в роботі з клієнтами. До того ж навіть при наявності апарату вдома важко впорається з широким спектром проблем, які вирішуються шляхом комбінування різних процедур . Ще слід враховувати той момент, що для домашнього застосування продаються апарати з невеликою потужністю, і буде дуже важко добитися салонного ефекту.

Перелік найпопулярніших апаратних процедур досить значний і різноманітний: апаратний лімфодренаж, вирішальний багато естетичні проблеми особи і всього тіла за допомогою ультразвуку, струму, вакууму; апаратний пневмомассаж, вібромасаж, гідромасаж; дарсонвалізація, діюча за допомогою змінного струму; гальванотерапія; кріотерапія (криобассейн і кріосауна); лазерна косметологія, використовуючи руйнівний вплив лазера на клітини сприяє ефективному омолодженню; ультразвукова і лазерна ліпосакція для усунення зайвої ваги; миостимуляция для приведення м'язів в тонус; лімфодренаж для виведення зайвої рідини і зняття набряклості; микродермабразия для омолодження шкіри; ультразвукової фонофорез для боротьби з підшкірним жиром і целюлітом; оксімезотерапія; різноманітні пілінги (браш, вакуумний, ультразвуковий); фотоліфтінг, радіоліфтінг і elos-омолодження.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною будь косметологічний апарат !