Якомого ефективніше в боротьбі з целюлітом відомі грязьові обгортання, але проте не кожна дама готова заради своєї краси буде задоволена від ізмазиванія глиною. але знайдена альтернативна процедура , Така як бандажное обгортання. І в наші дні воно набирає обертів в популярності.

Бандажне обгортання - це обгортання спеціальними бинтами (еластичними) вони бувають вони багаторазові й одноразові, які просочуються гелями спецально з натуральними компонентами. Вони бувають з витяжок з кавуна, винограду, червоних водоростей, груші, а так само різних трав, і мають такі компоненти: нікотинова кислоту, гіалуронову кислоту і кофеїн.

Бандажне обгортання бореться з такими естетичними проблемами :
1. целюліт;
2. зайву вагу;
3. в'ялість шкіри;
4. набряклість;
5. Боротьба з появою судинної сіточки.
Бандажні обгортання можуть бути (в залежності від проблеми):
1. з розігріваються ефектом;
2. з протинабрякову ефектом;
3. з охолоджуючим ефектом.

Розігріваючі бандажі діють на гарне спалювання жирів . Використовують для цього обгортання з витяжки з морських водоростей, червоного перцю, кофеїну, шоколаду, фітоекстрактів, так як ці компоненти покращують циркуляцію крові, і підсилюють процес насичення ваших тканин мінералами і всіма наявними в них вітамінами, покращують так само обмін речовин. А от протинабрякові бандажі спрямовані на ретельного виведення рідини з організму. З таким завданням справляються такі просочення як: з кінського каштана, м'яти, кофеїну, чорниці, і вони не тільки покращують лімфодренаж, але так само зміцнюють стінки наших судин, що розташовані в поверхневих шарах нашої шкіри. При кріобандаже (охолодному) виявляються підтягують ефекти. І бинти просочують такими ось екстрактами як з винограду, вина, термальною водою , Морквою, кінського каштана, хвоща і шавлією. Внаслідок від процедури: ваша шкіра насичується усіма активними компонентами, значно підтягується, стає значно пружною, але а так само зменшується обсяг жирових відкладень.

процедура бандажної обгортання займає годину часу. Вид і послідовність визначає косметолог. Ефект після процедури можна помітити моментально. Підтяжка шкіри видно вже десь після третей- четвертої процедури. Для закріпленія результату проводять курс, який складається з 5 7 тонізуючих обгортань і де то 12 липолитических. Така програма розрахована приблизно на 20 сеансів (по 3 рази протягом тижня). Повторюють курс не менше 3 рази протягом року.
Протипоказання до такої процедури:
1. вагітність;
2. садна, рани і порізи, а так само виразки на місцях де буде проходити обгортання;
3. при шкірних захворюваннях;
4. при варикозному розширенні вен;
5. а так само алергічні реакції на компоненти, які входять до складу косметичних засобів які будуть використовуватися.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!