Білі точки під очима , В народі іменовані просянка, викликають у їхніх власників масу прикрощів. Насправді це підвид вугрової висипки або білі вугри . Від них цілком можливо позбутися, але не варто робити це самостійно. Якщо зробити що-небудь невміло, шкіра може пошкодитися.

Медичне назва просянки - це міліуми. Вони утворюються як наслідок затримки секрету, що виробляється сальними залозами, що в свою чергу виникає через рясний виділення шкірного сала. зазвичай просянка зустрічається у власниць комбінованої і жирного типу шкіри. Нерідко МІЛІУСА говорять про підвищений рівень холестерину в крові. Комплексний підхід до лікування білих вугрів передбачає здачу аналізу крові на холестерин і проходження УЗД жовчного міхура.

Від просянки можна позбутися за допомогою механічного або лазерного видалення , А також електрокоагуляції. Якщо вугри знаходяться поруч з поверхнею шкіри, слід зробити броссажний пілінг.

При механічному видаленні просянки використовується стерильна тонка голка. Руки косметолога і проблемну ділянку шкіри дезінфікують спиртовим лосьонам , Після чого можна приступати до процедури. Голку тримають паралельно поверхні шкіри і проколюють центральну частину закупореного протоки. Потім пальці обертають стерильною серветкою і акуратно натискають навколо вугра, щоб звідти вийшло все вміст. Потім шкіру знову дезінфікують. Косметологи наполягають на тому, що таку процедуру самостійно робити не можна. Якщо стерильність не буде дотримана, під шкіру може потрапити інфекція, лікування якої виявиться на порядок складніше боротьби з Міліуми. Також є ризик пошкодити тоненьку шкіру століття або видалити вугри не повністю.
Електрокоагуляцію також виконує косметолог, що спеціалізується на апаратної косметології. тонку голку підводять до вузлика і подають слабкий то к. При цьому вплив на всі наявні вузлики виконується окремо. Сліди припікання віслюку цієї безболісної процедури незабаром зникають, як це буває з лусочками від несерйозних ушкоджень.

Лазерна процедура не тільки не приносить хворобливих або неприємних відчуттів, але і вважається безрецидивной і ефективної . Таке видалення міліуми може виконувати лише сертифікований фахівець.

Особливу увагу слід приділяти профілактиці освіти білих вугрів . Якщо він з'являються на лобі або вилицях, то потрібно мінімум раз в тиждень робити отшелушивающую маску на основі бадягі. Перед цим її потрібно спробувати на невеликій ділянці шкіри, щоб виключити можливість прояви алергії. Однак такий метод не застосовують на делікатній шкірі навколо очей. Тут для профілактики підійдуть парафінові маски, які відкривають пори і витягають надлишки шкірного сала. природно, розплавлений віск під очі потрібно наносити дуже обережно. При цьому його температура не повинна перевищувати сорок п'ять градусів.

Якщо у вас є схильність до утворення міліуми на шкірі вік, обережно підходьте до вибору косметики. При покупці крему проконсультуйтеся з фахівцем, тому що сьогодні зустрічаються комедогенние кошти, які можуть закупорювати пори. Також варто переглянути свій графік і раціон. З їжі потрібно виключити смажені, жирні і борошняні продукти, а також газовані солодкі напої. Варто більше вживати фруктів, овочів, вареного білого курячого м'яса і яловичини. Ведіть здоровий активний спосіб життя, частіше бувайте на природі і підтримуйте шкіру обличчя в чистоті.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!