ліпосакція має на увазі під собою корекцію і моделювання тіла операційним або безопераційним способом. Обидва методи націлені на усунення зайвого жиру, проте в другому випадку хірургічного втручання не відбувається. Існує два види ліпосакції без застосування скальпеля: ультразвукова і лазерна ліпосакція.

багато хто помилково приймають ліпосакцію за захід для втрати ваги, і це в корені неправильно. В дійсності ліпосакція - це процедура спрямована тільки на поліпшення форми і коригування певних зон таких як: стегна, сідниці, підборіддя, плечі; і ніколи не зможе замінити заняття спортом і збалансоване харчування. Як правило, результати процедури досить індивідуальні і залежать від багатьох факторів: вік, стан здоров'я пацієнта, його спосіб життя і, звичайно, важливу роль відіграє професіоналізм і досвід лікаря. Різниця між вихідним вагою і бажаним не повинна перевищувати 30% - це свого роду постулат, який завжди дотримується.

Говорячи про ультразвукової ліпосакції , Відразу варто наголосити на тому, що вона теж включає в себе два способи усунення зайвого жиру. Для першого способу характерно застосування вібруючого зонда, який розсіює ультразвукову енергію під шкірою. Таким чином, жирові клітини розріджується під дією звукових хвиль з високою частотою, а потім видаляються традиційним всмоктуванням. При другому способі використовується спеціальний випромінювач, передавальний ультразвукові хвилі під шкіру.

Зазвичай до ультразвукової ліпосакції вдаються, якщо хірургічне втручання неможливе з якихось певних причин . Процедура може супроводжуватися деякими больовими відчуттями, але разом з тим відзначається невелика кількість набряків і не надто інтенсивне кровотеча, як при операційної ліпосакції. Також вплив лазера стимулює виробництво колагену і еластину під час відновного періоду, що допомагає шкірі стати ще більш пружною і приємною на дотик.

Лазерна ліпосакція була схвалена в медичному середовищі в 2007 році і з тих пір стала досить популярною процедурою, під час якої руйнування жирових клітин відбувається під впливом енергії лазера, проникаючої під шкіру через спеціальну голку з діаметром максимум 1 мм. Після чого жир ліквідується також як і в попередньому випадку - за допомогою канюля або зонда.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних косметичних процедур!