біоармірованіе це внутрішньошкірний введення гіалурованой кислоти, метод, спрямований на усунення вікових змін шкіри.

Головна мета біоармірованія - це усунення в'ялості шкіри в області декольте, зморшок навколо очей, здатність змінити контур обличчя.

Очевидний ефект настає після 1-ї процедури біоармірованія і може посилитися через пару місяців після курсу процедур. Отриманий результат закріплюється на термін від 1 до 2 років.

Біоармірованіе - це надійний варіант Омолодження та ліфтингу шкіри, забезпечення максимального ефекту в профілактиці старіння шкіри. Воно складається з створення спеціального біологічної основи в підшкірних шарах, яка відновлює контури особи і омолоджує шкіру. В принципі біоармування розгладжує зморшки , Прибирає обвісшіеучасткі шкіри на обличчі і покращує пружність дерми.

Що ж робить біоармування ?
Внутрішньошкірне введення гіалурованой кислоти збільшує вироблення колагену і еластину. Шкіра після цього стає еластичною і пружною Ну а колагенові волокна будують каркас на якому закріплена шкіра, він існує у будь-якої людини, але проходить час і каркас починає валитися і тоді особа втрачає свій контур. завдання біоармірованія відновити контур обличчя і гладку шовковисту шкіру. Результат біоармірованія - омолодження шкіри, розгладжування зморшок, помітне зменшення складок на обличчі, насичення шкіри живильним вологою.
Показання до Біоармірованіе:
-Зміцнення тургору шкіри;
Коригування овалу обличчя;
-корекція будь-яких зморшок.

Для проведення даної процедури лікар косметолог проводить повне обстеження кожного пацієнта, тим самим визначає тип шкіри і стан здоров'я людини. Тільки потім вже приступають до проведення процедури біоармірованія.

В кінці проведених маніпуляцій на шкірі можуть залишитися дуже маленькі сліди від уколів, які зникнуть на наступний день. Вся процедура протікає безболісно, тому що лікарі використовують в роботі знеболюючий крем.

Біоармірованіе можна проводити і в амбулаторних умовах, реабілітаційного періоду практично не буває, тому що воно не потребує оперативного втручання.

Скільки потрібно процедур?
В основному, курс становить 3 процедури з періодичністю 4 тижні. Після 1-го сеансу результат помітний відразу, потім, якщо потрібно, проводять такі процедури біоармірованія. На кожну з процедур необхідно 1-2 шприца ліки. Все залежить від віку пацієнта і стану його шкіри. Після 3-х пройдених курсів шкіра буде виглядати чудово і такий результат залишиться до 5-ти років. Додаткові косметичні маніпуляції вам проводити буде не потрібно. Оптимальний вік пацієнтів 35-50 років. Після 50-ти років вже буде набагато складніше проводити подібні маніпуляції, тому що ефект закріплюється на досить короткий термін. Послуга проведення біоармірованія завжди затребувана, адже тільки воно дає самий чудовий результат в боротьбі зі зморшками і обвисанням шкіри.
Протипоказання:
-вагітність, лактація;
-порушення згортання крові;
-прийом антикоагулянтів;
-схильність до утворення рубців (шрамів) на шкірі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних косметичних процедур!