Сприятливі дні тижня, коли краще стригти волосся

Зайнятим і розумним дівчатам, які скептично ставляться до місячним календарем і втомилися обчислювати, коли можна стригти волосся, набагато легше запам'ятати місячна доба, коли їх не можна стригти.

Стригти волосся забороняється в «Сатанинські місячні дні» - це 9, 15, 23 і 29 місячна доба. Для свого ж блага не рекомендується відвідувати салони і стригти волосся в дні місячного і сонячного затемнення. Якщо нехтувати таким правилом, то в долі дівчини підуть хвороби.
Треба також зазначити, що якщо ви вирішили кардинально поміняти свою зачіску, то потрібно також враховувати не тільки число, але і день тижня. Наприклад, понеділок всі вважають «важким днем», але він дуже добре підходить для зміни іміджу. Саме в понеділок, коли рекомендується стригти волосся, ви маєте можливість очистити свою ауру від накопиченої негативної енергії.

Якщо ви зважитеся відвідати салон у вівторок, то ваш похід увінчається успіхом і чудесним перетворення зовнішнього вигляду. Прийнято вважати, що стрижка, зроблена у вівторок, не тільки урізноманітнює фарби життя, але і принесе правильне рішень багатьох проблем.

Якщо ви вирішили змінити не тільки свій зовнішній вигляд, але і весь спосіб життя, стати життєрадісною, активною, позитивною і відкритою, то відвідайте салон в середу. У цей день ви не тільки зможете постригтися, але і поспілкуватися зі старими друзями, а також знайти нові цікаві знайомства.

Для недовірливий і забобонних публічних персон, салон рекомендується відвідувати в четвер. Саме цей день призначений для того, щоб такі персони, зробивши стрижку, змогли стати знаменитими, і привернули своєю новою зачіскою Фортуну.
Найкращим днем для відвідування салону і зміни свого зовнішнього вигляду вважається п'ятниця. Саме в п'ятницю можна успішно постригти волосся , Піднявши собі настрій на майбутній weekend. Саме такий день як п'ятниці був названий днем жіночої краси.

Зміцнити і якісно осягнути волосся можна в суботу. Цей день також сприятливий для очищення карми методом стрижки.

Так що ж виходить, будь-який день тижня ідеально підходить для експерименту в своїй зачісці і ризику долею. Але, волосся не рекомендується стригти в неділю. За деякими повір'ями вважається, що в неділю, разом зі стрижкою ви можете зарізати свою удачу!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!