Блефаропластика століття або як ми називаємо корекція повік.
Блефаропластика - це така хірургічна корекція для повік, її метою є часткове або ж повне усунення нависання складки зі шкіри людських століття, а ще й ефекту «мішків під очима». Саме проведення пластичних операцій , Як на верхньому, так і на нижньому столітті коригує контури очей за рахунок видалення зайвої шкіри або жирових утворень.
У наш час блефаропластика - це одна з найбільш найбільш поширених операцій проведених на обличчі. Через це існують кілька різних способів корекції століття, які також дозволяють змінювати як форму, так і розріз ваших очей, усуваючи недоліки століття, та й вікові зміни. Найбільш відомою є корекція верхніх повік, корекція нижніх повік, в тому числі і транскон'юктівальная пластика на нижньому столітті і кругова пластика обох століття. Найчастіше процедуру блефаропластики виробляють люди у віці від тридцяти п'яти років і старше, буває таке, що при необхідності якісь проблеми за допомогою корекції століття вирішують пацієнти і більш молодого віку.

Показання до застосування корекції століття (блефаропластиці)
• Зайва коша на верхніх і нижніх повік;
• Сильно виділяється «жирова клітковина» на верхньому і нижньому столітті;
• Зморшки, що з'явилися в області нижніх повік;
• Нижні куточки очей опущені;
• Глибокі складки на нижній повіці і в куточках очей;
• Зміна форми або розріз очей.

Протипоказання до використання блефаропластиці
• артеріальний або внутрішньоочний тиск високого фактора;
• сухість очей;
• хвороби, пов'язані з щитовидною залозою;
• хвороби серцево-судинної системи, а й інші дуже важкі хвороби внутрішніх органів;
• цукровий діабет;
• захворювання онкологічного типу;
• порушення зі згортанням крові.

Процедура корекції століття (блефаропластики)
Така процедура має на увазі втручання серйозній мірі в область орбітальної клітковини людського ока, через це перед початком операцією обов'язково варто обстежитися в офтальмолога. За умови того що ви носите окуляри, в тому числі і контактні лінзи, варто показати їх на консультації. Після проведення консультації вам знадобиться пройти повноцінне обстеження.
Корекція століття проводиться обов'язково в стаціонарних умовах і тільки під загальним знеболенням, що поєднується з місцевою анестезією інфільтраційної. Дана операція може тривати від двох до п'яти годин. Очне яблуко людини при проведенні операції даного типу не зачіпається, тому для зору операція зовсім безпечна.

Пластика, що проводиться на верхньому столітті
Розріз, що проводиться на верхньому столітті роблять в місцях, де є природні складки людського ока таким чином, щоб при відкритих самого очі післяопераційний рубець явно не виділявся. Можуть також проводити додаткові маніпуляції по вправляння самої слізної залози, в тому числі і «підтяжки» кругового м'яза людських очі, при необхідності ще видаляютьжирову грижу. Зайву шкіру з верхньої повіки видаляють шляхом повного видалення веретеноподібного клаптя зі шкіри.

Пластика, що проводиться на нижньому столітті
Найтонший розрізи на нижньому столітті проходять під лінією вій, в місці, де косметичної підводять очей. Через дані розрізи хірург шкіру відокремлює від жирової тканини, але і м'язів, видаляючи надлишок жиру, а ще й урізує всю ослабіла шкіру і м'язи. Після розрізи обов'язково зшиваються косметичними швами.

За умови того що у пацієнта є, але немає зайвої шкіри, застосовується метод трансконьюктівной блефаропластики. Метод такого типу проводиться найчастіше молодим пацієнтам з більш пружною, але також більш товстою шкірою. При використанні даної методики проводиться мініатюрний розріз, також може бути проведено прокол на внутрішній стороні нижньої повіки, який проводиться через кон'юнктиву, хірург, таким чином, видаляє зайвий жир. Транскон'юнктивальна блефаропластика не дає видимих рубців на людській шкірі, в тому числі вона скорочує кардинально весь період відновлення. Під час даної процедури не порушується міміка, а також не змінюється розріз і форма очей пацієнта.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!