Щоб мати гарний вигляд і, головне, молодше мільйони жінок вдаються до хірургічної допомоги. Адже в будь-якому віці приємно, коли на тебе звертають увагу. такою популярністю хірургічна пластика про бязана багато в чому ще й публічним людям, зовнішність яких викликає захоплення. Час йде, а наші улюблені кінозірки на червоній доріжці виглядають все молодше і молодше. Звичайно, всі розуміють, що це не природа їх так щадить. Однак не всі готові лягти під ніж хірурга через страх радикальних змін. Блефаропластика - якраз ідеальний варіант для тих, хто хоче стати на кілька років молодше, при цьому не вдаючись до значних змін .

Під блефаропластикой мається на увазі операція, яка усуває «мішки» під очима і нависання верхньої повіки . Процеси старіння в цій делікатній області викликають обвисання шкіри і відкладення жирових утворень під очима. Щоб позбавиться від таких неестетичних недоліків найчастіше вдаються саме до даної процедури. блефаропластика розділяється на кілька видів, кожен з яких призначений для вирішення якоїсь певної проблеми: пластика верхніх повік, пластика нижніх повік, поєднана пластика (верхніх і нижніх) і транскон'юктівальная пластика нижніх повік.

Так як шкіра повік здатна дуже швидко відновлюватися, приблизно через 6 місяців шви стають повністю невидимими (набувають колір шкіри). Після того як зійдуть набряки, а рубець сформується остаточно, оцінюється результат операції. Зазвичай відновлювальний період триває до двох місяців. Тривалість ефекту блефаропластики залежить, в першу чергу, від особливостей організму пацієнта і його звичок в повсякденному житті. В середньому ефект процедури зберігається до 10 років.

Рекомендується вдаватися до блефаропластиці, якщо є виражені складки або опущення куточків очей, надлишок шкіри в області століття, жирові відкладення, опухлість століття, яка робить очі втомленими. За допомогою блефаропластики можна підкоригувати розріз і форму очей, тому так часто в кабінеті хірургів зустрічаються молоді жінки 20-30 років, які вдаються до оперативного втручання в більшій мірі не для омолодження особи.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси!