Звичайно, перш ніж приступити до блефаропластиці століття, лікар проводить огляд і консультацію. До того ж пацієнт попередньо відвідує офтальмолога , Який підтверджує відсутність індивідуальних протипоказань. Операція займає в середньому від 1 до 1,5 години і проводиться вона під місцевою анестезією інфільтраційної і загальним знеболенням. Що стосується вартості блефаропластики, вона варіюється в залежності від рівня клініка, виду операції, якості анестетиків.

Шкоди зору і очам блефаропластика завдає, так як очне яблуко не зачіпається. Перед операцією протягом декількох днів пацієнт повинен дотримуватися деяких правил, щоб не виникали складності під час або після операції. По-перше, не рекомендується приймати будь-які лікарські препарати, вживати алкоголь або курити. Також лікар прописує препарати, що знижують кровоточивість в ході блефароплстікі .

При верхній блефароспластіке розріз робиться згідно складці верхньої повіки, щоб рубець після нього був не помітний, коли очі відкриті. Якщо є необхідність, лікар підтягує кругові м'язи очей і видаляє жирові про

тложенія. Для нижньої блефорапластіке характерні дуже тонкі розрізи на нижньому столітті, через які відділяється шкіра від жирової тканини і м'язів. Далі, урізається знесилений ділянку шкіри разом з м'язом і видаляється жирова грижа. На фінальному етапі накладаються косметичні шви.

Трансконьюктівная блефаропластика призначається, якщо є надлишки жиру на верхньому або нижньому столітті при тому, що шкіра в цій зоні досить пружна і еластична. До такої процедури часто вдаються в молодому віці, але з не змінюють форму очі або його розріз. Для такого виду хірургічного втручання використовують розріз всередині нижньої повіки через кон'юнктиву. Вид століття після трансконьюктівной блефаропластики ніяк не зміняться, помітних рубців не залишається, а відновлювальний період проходить дуже швидко.

На нижньому столітті проводять ще один вид операції - внутрішньоротову блефаропластику. З'явився цей метод порівняно недавно, тому тільки обмежене коло фахівців і клінік надають таку послугу.

Суть операції полягає в тому, щоб перерозподілити зайвий жир, а не видалити його. Під час втручання відшарування тканин проводиться через рот - хірург виділяє жирову грижу і підшиває її до тканин.

Альтернативою оперативному методу є лазерна блефоропластіка, яка має ряд переваг перед вищеописаними способами коригування недоліків в області очей. Процедура із застосуванням лазера відрізняється тим, що тканини практично не кровоточить через коагуляції судин. Висока видимість процесу, короткочасність операції (30 хвилин), незначні набряки і короткий період відновлення - ось ті чинники, які сприяють збільшенню популярності даного методу.

Вартість блефаропластики, перш за все, залежить від масштабу операції і методу її проведення. Але, як правило, лазерна блефоропластіка завжди дорожче. Звичайно, зовнішній вигляд після операції залишає бажати кращого, адже почервоніння, набряки, іноді синці нікому не додають краси, але це триватиме недовго. Незабаром ви буде милуватися прекрасним результатом, якщо операція проводилася хірургом високої кваліфікації. Багато жінок думають про такому роді втручання, але все ж не наважуються остаточно лягти на операційний стіл. Однак найчастіше їхня думка змінюється, після побаченого на власні очі результату або прочитавши величезну кількість позитивних відгуків.

Післяопераційний період включає в себе 10-12 днів, за цей час зійдуть всі набряки і почервоніння, а шви знімають через 3-6 днів. Перший час після операції найкраще провести вдома, в спокійній обстановці. Приблизно через 14-20 днів ви зможете з'являтися в громадських місцях.
У найперші години після блефаропластики зір може бути нечітким через те, що очі були оброблені маззю для підтримки їх вологості або через набряк. Боятися такого симптому не варто, через кілька днів зір буде таким же як і раніше. Цьому періоду супроводжує ще й відчуття ніби тягнеться болю в зоні втручання , Але і воно пройде в міру відновлення. При сильних болях лікар виписує знеболююче для зниження дискомфорту. Щоб зменшити набряки в самі перші години після операції роблять примочки з сухого холоду. Обов'язковою моментом з боку пацієнта є виконання спеціальних вправу і застосування крапель для очей протягом перших трьох днів.

Блефаропластика проводиться амбулаторно в зв'язку з єдино можливим ускладненням - кровотечею через кілька годин після операції або протягом доби. В цей час медичний персонал уважно стежить за станом пацієнта.

Протягом першого місяця після операції слід уникати будь-яких інтенсивних навантажень, через які є ризик підвищення тиску, що, в свою чергу, може викликати крововилив. Не рекомендується нахиляти тулуб, лежати або спати вниз особою, приймати гарячу ванну або душ, відвідувати сауну, вживати гостру їжу. Ще протягом перших 3-4 місяців потрібно відмовитися від авіаперельотів і чітко дотримуватися водно-сольовий баланс. Не дотримання цих простих правил призводить до значних набряків в зоні хірургічного втручання.

протипоказаннями в блефароспластіке нижніх або верхніх повік є захворювання щитовидної залози, захворювання серця, онкологічні хвороби, порушення згортання крові, хронічні захворювання внутрішніх органів, артеріальний тиск, внутрішньоочний тиск, цукровий діабет, глаукома, сухість очей, відшарування сітківки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси!