Не дуже важливо хто ми, чоловік або жінка. По любому нікому з нас не хочеться зауважити на своєму обличчі зморшки. І завжди легше попередити їх появу, ніж потім з ними боротися. Перше що треба - правильно вмиватися . Ніколи не вмивайтеся прямо з крана поточної холодною водою. Це дуже велика помилка., Вона шкідлива для будь-якого виду шкіри. Вода з-під крана призведе до звуження. Судин, і природно це призводить до порушення харчування ваших шкірних клітин.

Поява ранніх зморшок і в'ялості шкіри це результат, перш за все регулярного вмивання холодною водою, що призводить до недостатнього кровопостачання.
Але, а якщо шкіра на вашому обличчі ще й суха, то від таких процедур стане ще суші, і почне купувати блідий нездоровий відтінок.

але і гарячою водою не слід вмиватися , Навіть якщо шкіра жирна. Таке умивання може привести до поганих наслідків. В цьому випадку почнуть розширюватися і слабшати судини, і потім ви помітите якісь синьо-червоні смужки на носі або щоках. Так, вона дуже добре змиває з лиця піт або жир, але при цьому здатна сильно розширити пори вашої шкіри, що призведе ще до більшого виділення жиру. Якщо систематично вмиватися такими водами, то ми піддаємо свою шкіру до появи зморшок.
Найкраще вмиватися перекип'яченої водою , Але кімнатної температури.

при сухій шкірі дуже добре додати в таку воду трішки молока , А при комбінованій або жирній шкірі добре додати трохи соку лимона. Добре додати в свою воду, приготовану для вмивання, і відвар м'яти або ромашки. Також позбутися від зморшок допомагають салонні процедури, такі як: микродермабразия, дарсонвалізація, кріотерапія.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!