Тим, хто вирішив боротися з веснянками і пігментацією, повинні придбати косметичні засоби , І бажано все вони повинні бути однієї лінії.

- Активний омолоджуючий денний крем для шкіри з пігментацією з УФ-фільтром. Такий крем сприяє зволоженню шкіри, підвищує пружність і володіє ліфтинг-ефектом. Завдяки УФ-фільтру, поява нових пігментних плям повинні ставитися перешкоди.

- Освітлюючий нічний крем проти старіння для шкіри з пігментацією. Такий крем здатний стимулювати синтез колагену, чим підвищує еластичність і пружність шкіри.

- Відбілююча маска-коктейль з ефектом омолодження. Така маска-коктейль просто незамінна в видаленні пігментації шкіри. Завдяки зниженню вироблення меланіну і посилення отшелушивающего дії фруктових кислот, які сприяють видаленню пофарбованих клітин можна отримати ефективне відбілювання шкіри.

- Омолоджуюча сироватка-ліфтинг для шкіри з пігментними плямами . Завдяки цій сироватці можна домогтися миттєвого і тривалого ефекту видалення пігментних плям, розгладження мімічних зморшок і ефекту ліфтингу. Вікову пігментацію можна видалити завдяки комплексу фруктових кислот і вітаміну С. Даная сироватка також має зволожуючу дію і запобігає появі нових пігментних плям. Її рекомендується застосовувати ввечері і вранці до використання відповідних кремів.

- Сироватка-коректор проти пігментних плям. Даний коректор пригнічує вироблення меланіну, запобігаючи пігментацію шкіри. Його наносять тільки локально на пігментну пляму. Такий коректор здатний приховати навіть сильно пігментований ділянку шкіри, а також стримати нові утворення пігментних плям.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!