кожна з жінок завжди мріє надовго зберегти свою молодість і красу. Але, якими б не були наші старання, але все таки роки беруть своє, починають з'являтися перші зморшки, які звичайні крему розгладити вже не можуть. І все ж, вирішити таку проблему сьогодні стало можливим: лікувальний препарат Ботокс, який випускає компанія Allergan, зробить вашу шкіру ідеально гладкою за одну тільки процедуру.

Що ж таке ботокс?

У складі даного препарату знаходяться природні протеїни, або по-науковому - нейротоксини ботуліна типу А. Досить невелику дозу ввести під шкіру, нерв блокується і передає сигнал мімічних м'язів. У підсумку, причина виникнення зморшок усувається.

Яким чином вводять ін'єкції Ботокс ?

Лікар-косметолог повинен попередньо зібрати всю інформацію про стан здоров'я свого пацієнта і про тип його шкіри. Потім, в клінічних умовах, за допомогою тоненькою голки вводиться токсин Ботокс безпосередньо в гіперактивні м'язи , Паралізуючи їх. Ця процедура безболісна, але якщо пацієнт має підвищений больовий поріг, то ін'єкції вводять під місцевою анестезією. Тривалість сеансу - 5-10 хвилин, і через пару днів, вже можна спостерігати бажаний результат.

Показання та протипоказання

Дуже багато пацієнтів, до препарату Ботокс ставляться досить підозріло, вважаючи, що токсини завдадуть їм шкоди. Насправді, препарат «Ботокс», на самому початку статті ми назвали лікувальним препаратом - і це не випадково, бо його успішно застосовують в лікуванні невралгічних захворювань, і навіть в дитячих. численні дослідження підтвердили безпечність препарату Ботокс, але, як і у будь-якого іншого препарату, даний препарат теж має протипоказання. Серед них гемофілія, підвищена чутливість до ботулотоксину типу А, шкірні запалення в області введення препарату, вагітність та ін. Ін'єкції Ботокса не рекомендуються і особам, що не досягли 18-и річного віку.

Отже, якщо ви хочете надовго залишитися молодим, і не бажаєте миритися з примхами природи - Перехитрити її! У цьому вам допоможе препарат Ботокс.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!