Використання ботокса в косметології почалося не так давно - всього лише в 1988 році. Раніше ботокс теж використовували, але в інших цілях - він був процедурою, що використовується для лікування захворювань м'язового тонусу. Після проведених досліджень , Не було виявлено небажаних реакцій організму або побічних явищ.

Тому після того, як було виявлено позитивну дію ботокса при захворюванні очей і зменшенні зморшок, його стали активно використовувати в косметології.

Ботокс вводиться під шкіру пацієнта за допомогою спеціальної ін'єкції. Він доставляє мінімум дискомфорту, в той же час дає хороший результат. Він діє на нервово-м'язову передачу, що призводить до короткочасного паралічу м'язів. Це не означає, що ботоксние ін'єкції впливають на функції м'язи, він лише призводить до її невеликий слабкості. Ботокс дозволяє усувати зморшки за допомогою усунення активності мімічної мускулатури.

Використання ботокса можливо, якщо у пацієнта є протипоказання до використання інших ін'єкцій. Також такі ін'єкції використовуються замість пластичних операцій.

Ефект від ін'єкцій ботокса проявляється вже через один-три дні після процедури. Причому тримається він близько півроку. Для постійного ефекту необхідно виконувати такі процедури не один раз. Так, протягом першого року слід робити таку процедуру 3 рази, протягом другого року - 2 рази і кожен наступний рік - один раз на рік.

Негативні реакції, викликані ботоксом, можуть проявлятися в невеликий синець, який проходить через кілька годин або, в крайньому випадку, через кілька днів.

Як би не була хороша процедура ботокс-терапії, але існують і побічні реакції. При повторній процедурі зморшки можуть або залишитися, або зникнути не так швидко і добре, як це було в перший раз. Це може бути пов'язано з неправильною підбіркою кількості ботокса, введеного в перший раз - передозуванням. Тому кількість препарату , Яке необхідно вводити для кожного пацієнта вибирається строго індивідуально, виходячи з особливостей шкіри і потрібного ефекту.

У всякому разі доведено, що доза, яка застосовується для процедур з ботоксом настільки мала, що не може заподіяти шкоди організму або викликати які-небудь побічні ефекти, захворювання.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!