За багатьма розповідями ми вже знаємо, що ботулотоксин типу А - це отрута. І при неправильному використанні може перетворити наше личко в моторошну, маску, яка позбавлена емоцій. Вам до сих пір все одно. Факт все ж залишається фактом: по доказам все косметологів з'ясували, що ботокс зменшує міміку, точніше буде сказати, так він перериває нервові імпульси, які морщать м'язи і підтискають наші губи.

Притому, якщо м'язи розслаблені, зморшки розгладжуються. І якщо переглянути звітність за недавно проведеними дослідженнями, пацієнти, які використовували для ін'єкцій диспорт - це препарат, який містить в собі ботулотоксин - відчували себе на п'ять років молодше.

При використанні диспорта в перший раз, він може подіяти лише, приблизно, по закінченню двох тижнів. Якщо його колять регулярно, то ефект настає набагато швидше приблизно через два дня. Варто знати, що коли ваші м'язи протягом довгого часу знаходяться в розслабленому стані, то тоді вони просто до цього звикають. Якщо ви почнете робити ін'єкції препаратів, в яких є ботулотоксин, то досить швидко, зможете помітити гальмування процесів утворення глибоких зморшок.

Чого ж ми все-таки боїмося?
1. Це - укол. Через те що голка, якою вводиться такий препарат, має діаметр трохи тонше волосся, тому хворобливих відчуттів практично немає. Для обробки будь обрану область на обличчі, знадобиться не більше десяти хвилин. Наприклад за кордоном зайняті бізнес-леді забігають до фахівців в обідню перерву, для того щоб підкоригувати своє обличчя.
2. Це - ризики . При стандартних косметичних ін'єкцій найчастіше використовуються нетоксичні малі дози, таких препаратів. Летальна доза для людини - 25 000 ОД. Багатьох відразу відвідує питання - як же сенсаційні заяви про загибель пацієнток? - Судячи з останніх звітів, які свідчать про сильних ускладненнях, включаючи в них і шістнадцять смертей, були просто пов'язані з великими дозами під час лікування серйозних захворювань.

Поширеним, хоч і дуже рідкісним, є побічний ефект від застосування ботокса є легкий синці, які можуть залишатися на пару днів, далі бувають головні болі, а також специфічне відчуття тяжкості. Якщо задіяний не той м'язів або ж доза препарату будуть неоднаковою під час обробки всього особи, то може зрушити брову або навіть опуститися повіку. За такі наслідки відповідає фахівець, який і проводив вам цю процедуру. Перестрахуйтеся і знайдіть професіонала!

Результат процедури.
Вам варто задіяти всі м'язи, в які були зроблені ін'єкції через приблизно півгодини-годину після того як закінчиться обробка. Ви можете сильніше жмуритися, після того, як розгладжували м'язи на лобі. Саме цим образом, в нерв, який при цьому задіє м'язів, надійде більшу кількість препарату. Не можна масажувати цю область протягом однієї доби, через те що диспорт може, пошириться в сусідні м'язи, а тут йому зовсім не місце.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!