Брови.
Брови призначені для відкриття очей, вони полегшують наше загальне вираз обличчя. Щоб структурувати брову, надати їм професійний вид, вона повинна бути створена правильно. Не потрібно намагатися створювати ідеальну форму для брови, адже такого поняття і не існує , Кожну особу та брови можна назвати унікальними і неповторними. У наших брів є певний колір, щільність і крива напрямки по росту волосся. Наші брови завжди відповідають рисам нашого особи . Вони можуть бути як слабкими, так і сильними. При знищенні такого балансу можна зіпсувати погляд.
Коли брови є досить густими, то можна експериментувати з їх формою і довгою. Але потрібно враховувати, той факт, що найкраща форма для вашого обличчя є первісною від природи. Її потрібно тільки виявити і посилити.
Щоб брів надати правильну форму, необхідно придбати пінцет з плоскими кінцями, похилими кінцями, невеличке дзеркальце, в якому ми повинні повністю бачити все обличчя. зайві волоски вищипуються під бровами, над бровами і між бровами. Після цього потрібно розчесати брови у напрямку росту волосся, це потрібно робити за допомогою гребінця. При цьому потрібно обрізати довгі щетинки, для цього використовуються манікюрні ножиці. По довжині брови може змінюватися напрямок росту волосся.
Далі можна використовувати світлий олівець або коректор, він потрібен, щоб відзначити щетинки, які заплановано видаляти. Форму брів потрібно надавати при їх вищипуванні в одну сторону. Починати потрібно від внутрішнього кута, а після цього рухатися у напрямку росту волосся. якщо природна форма буде занадто різкою в своєму вигині , То над ним потрібно вищипнути волосся, тоді ми зможемо згладити кут.
Потрібно працювати з двома бровами відразу, їх час від часу потрібно розглядати на відстані. Вони повинні бути симетричними. Але не потрібно хвилюватися, коли форма буде не однаковою. Так як дві сторони особи ніколи не будуть ідентичними.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!