Ми вже вважаємо днинки до Нового Року і в сум'ятті цих днів забуваємо доглядати за собою, більше уваги приділяємо покупкам для близьких і новим вбранням. Але навіть в таких ситуаціях не варто забувати про себе, потрібно завжди підтримувати свою красу !

Приказка про те, що як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш, не просто приказка, це дійсно так. Ось задумайся, якщо ти встигла купити гарну сукню на святкування Нового року, але при цьому не встигла вбратися сама і залишилася розпатланою, то таким наступний рік і буде. Вже краще приведи себе в порядок і будь не в самих нових речах.

В ході дослідження під назвою «Краса», фахівцями було виявлено кілька особливостей жінок різних вікових категорій , І запропоновано кілька програм для підготовки до свят.

Отже, дівчата у віці від 20 до 25 років, мають підтягнуту і свіжу шкіру, часто вона підтягнута, але є проблеми типу вугрової висипки і прищів . У таких випадках рекомендується пройти процедуру лазерної терапії вугрової висипки. У процесі такої процедури відбувається тепловий вплив на проблемну зону, бактерії нагріваються через лазерного променя, гинуть через високі температур. Поверхня шкіри при такій процедурі ніяк не травмується, хворобливих відчуттів не спостерігається, рубці, скоринки і пігментні плями не з'являються.

У жінок після 25 і до 36 відбувається початок старіння, з'являються дрібні зморшки, тургор шкіри змінюється, впоратися з такими проблемами можна за допомогою AFT-ліфтингу. При такій процедурі омолоджується шкіра, зміцнюється колагенових каркас особи, відновлюється водний баланс шкіри, при цьому відбувається світловий вплив на конкретні ділянки шкіри, викликається вироблення нового колагену . Результат буде видно вже після першого сеансу, зменшиться кількість зморшок, відновляться чіткі обриси обличчя і шиї.

Жінкам у віці від 35 до 45 років рекомендується процедури 3D-Мезонітей , В ході якого відбувається ефект ліфтингу через імплантації тонкими голками невидимих ниток з полімолочной кислоти, які в наслідок розсмоктуються. Уже після перших процедур ти побачиш чудовий ефект від мезонітей.

Якщо ж тобі вже за 40, то процес старіння зупинити неможливо, але можна його зупинити і прибрати зовнішні його прояви. Дуже часто в такому віці порушується лицьовій контур. Ще зовсім недавно для того, щоб усунути таку проблему, жінки йшли на пластичні операції, тепер же, цього робити не треба, тому що є курс лазерної фракційної шліфування . Під час такої процедури йде напрямок лазерного променя на певну зону, після чого прискорюється метаболізм клітин, вони регенеруються, посилюється синтез колагену і еластину.

Окрім краси особи, не забудь про красу рук і ніг, роби AFT-епіляція, при якій проводиться лазерна і фотоепіляція. Таку епіляцію можна робити жінкам з усім типами і квітами волосся, починаючи від пахв, рук, ніг і закінчуючи обличчям, шиєю і животом.

І останньою порадою буде зробити стильну стрижку або ж яскраву зачіску, манікюр і педикюр.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!