З кожним роком, число тих, хто хоче стати красивішим та привабливішим, збільшується, тому й зростає попит на пластичну хірургію, яка стала одним з кращих засобів по омолодженню або усунення дефектів. Існує кілька видів пластичної хірургії: пластична реконструкції і естетична операція. Пластичні реконструкції проводять в разі, якщо у пацієнта недостатньо тканин або є ряд дефектів (виправлення заячої губи, вовчої пащі, різних травм і т.д.). естетичні операції проводяться тоді, коли пацієнт просто хоче змінити свою зовнішність на краще.

Важливо розуміти, що в багатьох випадках пластичні операції в буквальному сенсі рятують людям життя. Велика кількість людей народжуються з непропорційними формами носа, губ, рук, ніг і т.д. Саме пластична операція може допомогти пацієнтам такого типу нарешті придбати приємну зовнішність і повністю змінити своє життя в кращу сторону. Будь-пластичний хірург повинен відноситься до кожного пацієнта з трепетом , Так би мовити, індивідуально, тому що кожен випадок є унікальним і життя пацієнтів безпосередньо залежить від результатів операції.

Деякий час тому пластичні операції в цілому сприймалися як щось дороге і негідну уваги, так як мали багато протипоказань і період відновлення тривав дуже довго, звичайно ж, в залежності від складності операції. Але не завжди пацієнти залишаються задоволеними, відбувається це в силу відсутності досвіду у лікаря або неправильного уявлення про результат операції. Останнім часом на пластичні операції вирішуються не тільки жінки, а й чоловіки, які становлять близько 20% всіх пацієнтів пластичної хірургії , А це досить велика цифра.

Маючи багато переваг, пластичні операції так само мають і великою кількістю невдалих випадків і проблем після їх проведення, наприклад, перекошене обличчя, заморожена міміка, оніміння мови, пухирі і висип по всьому тілу.

Кількість тих, хто реально хоче виправити дефекти, набагато менше, ніж тих, хто просто вирішив поліпшити свою зовнішність. Будь-пацієнт, незалежно від складності операції, піддається сильному стресу і ризику.

Перелік видів пластичних операцій: пластика на носа (ринопластика); пластика на століттях (блефаропластика); пластика на обличчі (підтяжка обличчя, шліфування, золоті нитки т.д.); пластика на шиї (платізмопластіка, підтяжка шиї); пластика на грудях (маммопластика); пластика на ногах (флебосклерозирование, липомоделирование і т.д.); пластика на статевому члені (фаллопластика); видалення надлишок жиру (ліпосакція) і т.д.

Крім перерахованих видів пластичної хірургії , Існує ще і косметична хірургія, в ході якої, наприклад, виробляють пірсинг геніталій.

Перед тим, як зважитися на пластичну операцію, ретельно подумайте чи варто воно того і проконсультуйтеся з досвідченим лікарем. Важливо знати і розуміти, що пластична операція по більшій часті потрібна людям з травмами, а не тим, хто вирішив змінити форму вух (які, наприклад, можна заховати під волоссям). Краса в Ваших руках!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, які не поступаються за своєю результативністю пластичної хірурги!