Чистка обличчя в домашніх умовах

Будемо говорити відверто - чистку особи ніяк не можна віднести до приємних косметологічних процедур. Якщо для одних така процедура приносить лише невеликий дискомфорт, то для інших - це просто катування. Інша справа зволожуюча маска або ніжний масаж , Які наситять ваше тіло приємними відчуттями і вологою ... Але, на жаль, чистку не можуть замінити, ні дорогі засоби, ні отшелушивающие крему. Якщо вони навіть і дадуть певний ефект, то, ненадовго.

Фіфті - фіфті ...


Єдиного відповіді на те, якою спосіб чистки краще, і взагалі чи потрібна така процедура жінці, косметологи дати не можуть. Тому, їх думки розділяються рівненько наполовину. Таким чином, одна половина професіоналів впевнена в тому, що якщо правильно іррегулярних доглядати за шкірою, то можна уникнути всі неприємні маніпуляції гачками і ложечками. Ви будете радувати і себе і всіх оточуючих своєю рівною шкірою і свіжим кольором обличчя без шраміков і рубців. Але, як би не хотілося погодитися з другою половиною авторитетних фахівців, які вважають, що тільки чистка здатна підтримати вашу шкіру обличчя в прекрасному стані, ніяк не можу, як подумаю про неприємні візити в косметологічні кабінети і наслідки роботи невмілих рук косметологів. Ця половина стверджує зовсім протилежне, мовляв, косметика - це одне, а косметологічні процедури - зовсім інше. Але, насправді в дійсності виходить так, що як би ми не хотіли вилікувати свій хворий зуб, ми цього зробити не можемо . Думка професіоналів - це серйозний аргумент. Для того щоб з'ясувати, хто з них найближчий до істини, необхідно розглянути всі плюси і мінуси такої простої і складної процедури, як чистка обличчя

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!