Основные виды чистки До найбільш поширених видів чистки особи відноситься хімічна, вакуумна, механічна, електрична та апаратна. Останній різновид передбачає використання ультразвуку. Тим, хто вирішив виконати чистку варто згадати про всі протипоказання: гіпертонії, бронхіальній астмі, герпесі, екземі, фурункулах і гнійних захворюваннях.

механічна чистка

Механічна чистка в точності, як і ручна, виконується без використання апарату. Перед виконанням процедури шкіру необхідно підготувати до дії. Проводитися її розпарювання, розкриваються пори забиті брудом і пилом. Для цього існують спеціальні засоби на зразок розпарюють гелю і крему. Тільки після цього виконується чистка шкіри за допомогою пальців. Потрібно сказати, що відчуття не з приємних, тому доведеться потерпіти. Далі наноситься стягуюча маска, через яку шкіра червоніє і може з'являтися роздратування.

Вакуумна чистка

Вона мало чим відрізняється від вище описаного способу. Різниця лише в тому, що тут використовується вакуумна трубка, яка під тиском повітря може втягувати в себе жир, бруд і сальні пробки. Точно також як і під час механічного чищення, шкіру необхідно ретельно розігріти.

Хімічна чистка

Хімічна чистка виконується за допомогою різних фруктових кислот. На обличчя накладається маска, яка містить достатню кількість гліколевої кислоти, так як саме вона дозволяє відкрити пори. Другим етапом процедури є нанесення розігріваючого кошти з достатнім вмістом цієї кислоти, яка частково розчиняє шкірне сало. Останнім кроком ставати заспокійлива маска, яка стягує пори. У порівнянні з ручним методом очищення шкіри, цей метод вважається менш болючим.

ультразвуковий пілінг

Ультразвуковий пілінг здійснюється за допомогою ультразвукового скраббера. Він не тільки якісно очищає шкіру, але і позбавляє від шлаків, токсинів і шкірного сала. Під дією ультразвуку розгладжуються зморшки, і досягається масажне дію.

Цей спосіб чистки має свої протипоказаннями до яких належать захворювання шкіри, запалення, доброякісні новоутворення, смаглява шкіра, вітіліго і армування за допомогою золотих ниток. Такий пілінг рекомендується виконувати протягом тижня бажано щодня по 15 хвилин. Через чотири місяці сеанси рекомендується повторити.

Домашня чистка

Багато хто намагається самостійно позбавитися від вугрів у домашніх умовах. Її можна назвати механічною чисткою, так як вона виконується руками. Не варто забувати про те, що ризик інфікування і зараження зростає в кілька разів. Якщо ви все ж зважилися на це, то потрібно мило, махровий рушник, серветки і відвари цілющих трав.

Щоб позбутися від чорних крапок, потрібно провести ретельно розпарювання шкіри над парою. Після процедури шкіру обов'язково протирають косметичним тоніком або лосьйоном. Категорично не можна наносити крем. Від прогулянок на свіжому повітрі також краще відмовитися доти, поки шкіра не заспокоїтися, адже крізь відкриті пори може проникнути інфекція.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!