Фотоепіляція - це досить молодий і, тим не менш, один з найбільш ефективних методів боротьби з небажаним волоссям . Він з'явився близько десяти років тому і на сьогоднішній день став одним з найпопулярніших способів позбавлення від небажаного волосся, яким користуються клієнтки в салонах краси .

процедура фотоепіляції
Під час процедури фотоепіляції на корені і стрижні волосся впливаю за допомогою світлових імпульсів великої потужності. Оскільки в структуру волосся входить такий фарбувальний пігмент як меланін, який здатний поглинати світлову енергію, в результаті чого коріння волосся піддаються сильному нагріванню, що в свою чергу призводить до їх відмирання. Ефективність процедури залежить від кольору волосся, оскільки в волоссі різного кольору міститься різна кількість меланіну. З огляду на вищесказане, можна зробити висновок, що процедура буде найбільш ефективною в разі роботи з темним волоссям і не дасть ніякого результату, якщо вона буде використовуватися на сиве волосся (сиве волосся не містять меланіну).
Фотоепіляція може з однаковою ефективністю допомогти позбутися від будь-яких небажаних волосся, починаючи від вусів і закінчуючи волоссям, розташованими на інтимних місцях.

Підготовка до процедури фотоепіляції
Найбільш підходящим часом проведення фотоепіляції вважається осінь, оскільки саме в цей час шкіра практично не буде дратуватися, так як восени температура повітря ще досить висока і немає такого кількості сонця, як влітку .
Протипоказання:
 цукровий діабет;
 шкірні захворювання, такі як екзема і псоріаз;
 наявність варикозного розширення в місці проведення процедури;
 важка форма гіпертонії;
 ішемічна хвороба серця;
 інфекційні захворювання;
 наявність злоякісних новоутворень шкіри;
 наявність свіжого засмаги;
 вагітність;
 вік молодше 17 років.

Коли Ви вирішили зробити фотоепіляції, Вам необхідно підібрати салон, послуги якого Вас задовольнять. Під час вибору підходящого салону слід пам'ятати, що результат процедури багато в чому залежить від апаратури, за допомогою якої ця процедура була проведена. В цьому випадку краще звернутися до більш дорогого салону краси, оскільки в цих закладу застосовується обладнання, що дозволяє зробити індивідуальний підбір потужності світлових імпульсів, а також кількості процедур. У дешевших закладах застосовують обладнання, яке не можна налаштувати і в цьому випадку використовується стандартна програма для проведення фотоепіляції. Використання такої програми може привести до того, що Ви або не отримаєте бажаного результату, або отримаєте опіки.

Вартість процедури фотоепіляції залежить від якості використовуваного обладнання, кваліфікації персоналу, а також від площі шкіри, на якій видаляються волоски.
Після того як Ви визначилися з салоном, в якому будете робити фотоепіляції, Вам треба буде пройти огляд в фахівця, який визначить кількість сеансів, необхідне для отримання тривалого результату. Для того щоб отриманий результат зберігався на протязі декількох років, як правило, досить провести від 3 до 6 сеансів фотоепіляції. Інтервал між сеансами може ставити від тижня до півтора місяця. Хоча для закріплення отриманого результату на тривалий час необхідно пройти кілька сеансів фотоепіляції, результат можна побачити вже після першого сеансу.

Перш ніж пройти процедуру слід пам'ятати, що для того щоб ця процедура була ефективною за місяць до першого сеансу фототерапії можна самостійно видаляти волосся (можна використовувати бритву). Також слід пам'ятати, що оптимальна довжина волосся для проведення процедури фотоепіляції становит приблизно 1мм, тому якщо волосся довше, то за 2-3 дні до процедури їх необхідно збрити. І ще, на протязі двох тижнів до сеансу фотоепіляції не можна:
 засмагати;
 користуватися засобами для автозагара;
 приймати транквілізатори, антибіотики або таблетки для засмаги.

проведення фотоепіляції
У день, на який призначено сеанс фотоепіляції , Не можна користуватися косметикою.
У салоні краси Вам запропонують зручніше розташуватися в комфортному кріслі і для захисту Ваших очей від спалахів яскравого сету запропонують надіти темні окуляри. Перед самою процедурою, для захисту, на шкіру наносять охолоджуючий гель. Після таких приготувань фахівець може безпосередньо приступати до самої процедури епіляції, під час якої по шкірі водять спеціальним маніпулятором, який випромінює потужні світлові спалахи. Світловий імпульс володіє енергією, яка поглинається волоссям, викликаючи нагрівання коренів і їх руйнування. На руйнування волосяних фолікул потрібен певний час (до 20 діб), після чого волосся починає випадати. Слід зауважити що під час фотоепіляції не тільки випадає волосся, але і активується вироблення колагену, який відповідає за пружність шкіри.
Сама процедура практично безболісна, але в рідкісних випадках у клієнтів з'являється відчуття легкого поколювання, тому після фотоепіляції на шкіру наносять пом'якшувальний крем .
Залежно від кольору волосся, вже через два тижні після першого сеансу Ви зможете оцінити результат процедури. Оскільки, якщо у Вас темне волосся, то за цей час випаде близько 70% волосся, а якщо у Вас світле волосся, то відсоток випали волосся буде трохи меншим - близько 50%. Посередні сеанси проводяться з метою видалення волосся, що залишилося, причому, чим світліше волосся, тим більше сеансів фотоепіляції знадобиться для їх повного видалення.

після сеансу фотоепіляції не можна:
 засмагати протягом двох тижнів після проведення видалення волосся;
 використовувати велику кількість косметики для особи;
 відвідувати сауну, лазню і басейн протягом трьох днів.
Крім того, після фотоепіляції необхідно користуватися сонцезахисними засобами з SPF не нижче 30.
Побічні ефекти:
 печіння;
 поява набряклості на шкірі;
 лущення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!