10 правил краси та здоров'я

Що потрібно зробити, щоб наша краса і здоров'я збереглися на довгі роки? Проведені дослідження, в яких добровільно брали участь понад півтора мільйона жінок, показали досить непередбачувані результати.
Вчені Оксфордського університету, понад 15 років тому взялися за проведення масштабних досліджень, в яких охоче погодилися взяти участь більше півтори мільйона жінок. Результати досліджень показали на такі факти, які негативно впливають на здоров'я і красу представниць прекрасної статі . Давайте прислухаємося до порад науковців - що ж вони намагаються нам сказати?

Коли народжувати?

Основна порада вчених мужів виявився сенсаційним, особливо для російських жінок. Виявилося, що у віці 20-25 років не рекомендується обзаводитися дітьми . Запитайте чому? Відповідь чіткий - вагітність в цей період призводить до різкого зниження рівня жіночих гормонів в організмі (естрогенів). Цей факт вказує на те, зниження естрогенів в організмі жінки призводить до раннього старіння шкіри і не тільки. На превеликий жаль, такий процес підвищує ризик розвитку раку молочної залози. «Пізня» вагітність, у віці від 35 до 40 років, навпаки, підвищує рівень цих гормонів.

Зайва вага

Ми можемо говорити годинами про проблеми краси і здоров'я, які можуть виникнути у сучасної жінки на тлі зайвої ваги. Тільки не відкладайте боротьбу із зайвою вагою в довгий ящик, тому як дослідження показали, що худнути доведеться в два рази довше того часу, за яке ви ці зайві кілограми набрали. Стежити за своєю фігурою необхідно не тільки через красу, а й заради свого здоров'я. Не думаю, що між нам є такі, які прагнуть заробити діабет або гіпертонію.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!