Зовсім недавно був відкритий новий вид бодімодифікації під назвою шрамирование. Він є одночасно і небезпечним і екстремальним, так як в ході такої процедури на шкіру наносять грами, які мають рельєфи або мають форму ввігнутих або опуклих малюнків. спочатку таку процедуру використовували для того, щоб приховати або перекрити наявні дефекти шкіри, шрами або рубці. З плином часу шрамирование поширилося і серед тих, у кого таких дефектів немає, тому що з'явилося бажання якось прикрасити тіло.

У нинішній час вже існує кілька видів грамірованія, яке проводиться за допомогою скальпеля або Каттінг, роблячи малюнок абсолютно на будь-якій ділянці шкіри. Найчастіше шрамирование роблять на зап'ястях, обличчі, спині, бровах, але є і такі, які роблять його по всьому тілу. Шрамування це мистецтво, тому що майстер це художник , Який "творить" на шкірі клієнта.

Перший вид має на увазі під собою прорізання малюнка перпендикулярно шкірі, в результаті чого при загоєнні залишається тонкий шрам, які через кілька років розсмоктується і стає практично невидимим.

Під час другого виду шрамування глибокий рельєфний малюнок наноситься скальпелем, при цьому майстер, роблячи нахили, виробляє малюнок з різним виступом шраму.

кількість проведених процедур шрамування до цього часу не визначено, так як воно часто проводиться в домашніх умовах.

До третього виду належить скарификации , В ході якої зрізають товстий шар шкіри і виходить увігнутий малюнок під назвою скіннінг.

Четвертим можна вважати випалювання на шкірі, який проводиться з нанесенням малюнка на шкіру і спеціальної суміші по контурах і її підпалювання, після чого можна отримати увігнуті шрами.

Є і ще один спосіб шрамування і має назву він бредінг або таврування. В ході якого прикладається розпечене клеймо з певним рельєфом до шкіри. У нинішній час такий вид шрамування часто використовують замість набивання тату.

Лазерне шрамирование як ще один його вид проводиться за допомогою лазера, який наносить малюнок на шкіру. А ось при азотом і хімічному ШРАМИРОВАНИЕ, в свою чергу, наноситься азот і хімічні речовини на шкіру клієнта.

але крім естетичної привабливості і краси , Шрамування має досить негативних сторін, наприклад процес загоєння, який є дуже болючим.

Шрамування як вид бодімодифікації став непередбачуваним і досить небезпечним, так як ніхто не може дати гарантію загоєння шрамів і краси заживших надрізів, і ризик зараження дуже великий. Якщо в процесі ШРАМИРОВАНИЕ була занесена інфекція, то рана буде довго гоїтися і гноїтися. Так що будьте вкрай обережні і пильні!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних кушеток за доступними цінами!