Что такое броссаж лица и зачем он нужен? Далеко не кожна жінка може похвалитися ідеальним станом шкіри. Кожен день наше тіло, включаючи обличчя, піддається впливу негативних чинників, які згубно на нього впливають. У 18 років можна дозволити собі вмитися теплою водою і протерти шкіру тоніком, але в більш старшому віці цього недостатньо. Добре, що сучасна косметологія не стоїть на місці і постійно розвивається, пропонує нові методики і процедури по догляду за собою, однією з таких є броссаж.

Це вид ексфоліаціі, який передбачає механічне очищення шкіри. Впливають на шкіру за допомогою спеціального апарату, насадки якого оснащені щетиною з натуральних матеріалів. Під час виконання процедури не використовуються хімічні речовини, що є головною відмінністю броссажа від пілінгу. До того ж практично виключена будь-яка алергічна реакція. Головне при цьому дотримуватися правил гігієни, особливо якщо процедура виконується в домашніх умовах. У клініках і салону за станом насадок спеціально стежить персонал.

Крім щіточки для виконання процедури можуть використовуватися губки і пемзи. Вибір матеріалу залежить від стану шкірних покривів клієнта. Застосовуючи прилад, майстер м'яко впливає на шкіру, зачіпаючи верхній шар. Так видаляються ороговілі і пошкоджені частинки.

Рекомендації та протипоказання щодо проведення брашінга особи

Показання до виконання брашінга:

- пігментні плями;

- вугровий висип;

- жирний блиск особи;

- нездоровий колір обличчя;

- розширені і забиті пори;

- постакне.

Броссаж також може виконувати в профілактичних цілях, але тільки якщо на обличчі немає відкритих ран, запалень і герпесу. До протипоказань також належать: близьке розташування судин і схильність до крововиливів. У будь-якому випадку косметолог перед проведенням процедури проведе огляд і скаже, чи може застосовуватися дана процедура чи ні.

Послідовність виконання броссажа в умовах салону краси

1. Майстер проводить очищення шкіри. Для цього зазвичай використовуються тоніки і мінеральна вода.

2. Після того як шкіра буде очищена, її потрібно розпарити шляхом установки компресів на трав'яній основі. Варто розпитати косметолога щодо тих компонентів, які він використовує, щоб попередити виникнення алергічної реакції.

3. Коли шкіра чиста і распаренная, особа ретельно протирають, позбавляються зайвої вологи. Очі захищають ватними дисками, а на відкриття ділянки наносять дрібнозернистий скраб.

4. Далі виконується сам броссаж. По масажних лініях косметолог обробляє особа, змінюючи швидкість залежно від ділянки. Відчуття не викликають зазвичай дискомфорту і нагадують легкі поколювання. Щоб домогтися кращого ефекту варто розслабити м'язи обличчя.

5. Після виконання броссажа шкіра знову очіщается.Чтоби добитися хорошого результату варто відвідати кілька сеансів з певною періодичністю. Хоча, броссаж також корисний в одиничному виконанні. Наприклад, шкіра, очищена за допомогою апарату набагато краще сприймає живильні маски і косметику.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!