Процедура нарощування вій , Поки досить екзотична, але не з чуток ми знайомі з процедурами приклеювання вій. І так, технологія нарощування вій дуже подібна процедурі наклеювання вій. Різниця в тому, що якщо ми нарощуємо вії, то процедура проходить тільки по одній вії, або пучечькамі, а накладні - все разом.

Проходження різних етапів - мається на увазі під нарощуванням вій. За допомогою спеціальних засобів з вас знімається макіяж, який знежирює всю шкіру повік, а далі ви визначаєтесь з довжиною і кольором вій, а тільки після цього починається сам процес нарощування вій.

В принципі, сам процес дуже простий. За допомогою пінцета, спеціально призначеного, майстер кріпить до підставах ваших вій бажані вами штучні вії. При вашому вимозі такі вії можна виготовити і з натуральних засобів. Щоб знизився ризик алергічних реакцій, що нерідко викликається через нейлонових волокон, які містяться в основі штучного волосся, ми пропонуємо віддати перевагу натуральним віям.

Використовуйте спеціальний клей , На основі смоли, для нарощування. Тон може бути і чорний, і безбарвним. Якщо ви застосовуєте чорний клей, то вона вам повністю замінить підводку для очей, а для того щоб непомітними були місця спайки - застосуєте безбарвний клей. Все залежить від вас, і вирішувати тільки вам !!!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!