купуючи собі натуральні крем, дуже багато з нас упевнені, що він повністю складається з природних компонентів. Але це не так.

Майже все косметичні засоби поряд з натуральними компонентами містять всі необхідні консерванти.
Для того, щоб забезпечити правильний догляд за шкірою свого обличчя, ви вирішили придбати натуральну косметику, але як тільки ви її придбали, то з подивом відзначили, що в складі цього крему знаходяться речовини не природного походження. Що ж це все-таки означає?

Справа вся в тому, що всі косметичні засоби містять синтетичні консерванти. Вони перешкоджають виникненню бактерій і мікробів, що збільшує термін зберігання сироватки і кремів. У цьому немає нічого страшного: всі серйозні компанії для своєї продукції використовують тільки якісні консервуючі склади . Все залежить тільки від пропорцій.

На всі сто

У органічної косметики присутня максимальна кількість натуральних інгредієнтів. Для її випуску, виробникам необхідно отримати спеціальний сертифікат. У таких засобах, як правило, міститься від 80% до 100% природних складових. Інша частина синтетичних складових теж повинна бути нешкідливою і відповідати затвердженим стандартам. З цієї причини, багато творців зазвичай уточнюють, що в їх косметиці не присутні шкідливі добавки типу парабенів, парафинового воску, силікону і т.п. Їх усіх замінює натуральний інгредієнт, який володіє Проте якісним впливом .

Натуральна - значить краща?

На жаль, не кожна косметика, яка містить натуральні компоненти, може впевнено сказати, що вона підходить кожному. Але, при цьому, не треба її боятися. Якщо ви впевнені, що ви не маєте ніякої алергії на природний компонент, то таку косметику ви можете спокійно використовувати. Якщо в пору цвітіння, ви, як правило, купуєте антигістамінні препарати, то вам краще віддати перевагу таким кремам, у яких позначка «гіпоалергенний». Такі крему присутні також і серед органічної косметики - треба просто уважно ознайомитися зі складом даного продукту.

За списком

Треба пам'ятати, що малюнок квітки ромашки на баночці вашого крему, не завжди означає, що вона в ньому присутня. Уважно потрібно вивчати етикетку - якщо рослинний інгредієнт стоїть в кінці списку, то це означає, що засіб містить рослинний екстракт не більш, ніж 0,5% від своєї маси. А якщо натуральний складовим відведено місце на початку списку, то такий крем можна по праву називати натуральним.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!