термін пілінг позначає «шкребти», «Відлущити». Він використовується в косметологічних процедурах для видалення ороговілого шару шкіри. Залежно від способу проведення пілінгу і речовин, які застосовуються, він може бути механічним, хімічним, лазерним і т.д. Будь-який з видів пілінгу видаляє дрібні нерівності шкіри і комедони, пом'якшує вашу шкіру.

М'який пілінг проводиться з використанням різних скрабів і пілінг-гелів. До їх складу входять речовини, що дозволяють добитися максимального ефекту, очистити шкіру від забруднень, зайвого жиру. Таке глибоке очищення рекомендується проводити раз на тиждень при жирній шкірі і раз на два тижні при сухій. Слід розуміти, що занадто часта глибока чистка так само погана, як і повна її відсутність. Хоча шкіра більше схильна до забруднень в теплу пору року, але проводити чистку потрібно цілий рік.

Проводити м'яку чистку можна і з використанням народних коштів і тих речовин, які завжди під рукою. Можна використовувати спеціальну масажну щіточку - при досить сильному натисканні і масажують рухах вона допоможе позбутися від застарілих клітин шкіри не тільки на тілі, а й на обличчі. З продуктів, наявних у вас вдома можна приготувати і спеціальну очищувальну маску. Для цього змішайте столову ложку кухонної солі і чайної соди. Коли ви будете приймати ванну, намильте шкіру і нанесіть отриману маску на шкіру . Після цього помасажуйте цю ділянку шкіри, а через хвилин десять змийте теплою водою.

але така пілінг-маска не підходить для роздратованою або занадто чутливої шкіри. В цьому випадку вам слід використовувати один з компонентів - сіль і соду, обов'язково змішану з мильною піною. Добре допомагає і спеціальна косметична глина. Вона наноситься на шкіру, залишається на деякий час і при її видаленні ви видаляєте непотрібні ороговілі клітини шкіри, розгладжує зморшки, покращуєте живлення шкіри.

Дещо по-іншому діє хімічний пілінг. Він проводиться в салоні краси або лікувальних центрах. При цьому використовуються розчини різних кислот. За допомогою таких розчинів ви отримуєте легкий поверхневий опік , Що дозволяє позбавлятися від старих відмерлих клітин набагато швидше. Перед процедурою хімічного пілінгу лікар, який проводить її, повинен уважно оглянути вашу шкіру, щоб визначити інтенсивність впливу на неї і які кошти вам знадобляться для цієї процедури.
Хімічний пілінг підходить для боротьби зі зморшками, занадто жирною шкірою, висипом вугрів, допомагає в корекції вікових змін шкіри, усунення гіперпігментації. Крім цього, він видаляє клітини шкіри, які можуть викликати злоякісні утворення.

До 30 років хімічний пілінг не рекомендується проводити занадто часто. Якщо у вас не виражених зморшок і ви хочете провести лише профілактичні процедури, то вам краще за все робити такий пілінг раз на рік з використанням слабких кислот. Якщо у вас починають з'являтися зморшки, то кількість процедур можна збільшити до двох разів на рік, причому курс складається з 6-8 процедур і використовуватися повинні фруктові кислоти.

Якщо ж у вас видно зморшки, порушена пігментація і це пов'язано з віковими змінами шкіри, то про частоту проходження такої процедури слід порадитися з вашим косметологом. Він підкаже, як часто можна виконувати процедуру і які саме препарати слід використовувати.

Але слід розуміти, що хімічний пілінг - це досить серйозна процедура, яка вимагає подальшого інтенсивного догляду за вашою шкірою. Після проведення такої процедури не можна перебувати на яскравому сонці або ж зіграти від одного до трьох місяців. безпосередньо після процедури ваша шкіра стане червоною, а за один-два дні почервоніння буде тільки наростати. Це природна реакція організму на опік, але через деякий час омертвів шар шкіри піде і залишиться лише чиста шкіра. Не варто переживати через почервоніння, адже її легко можна замаскувати різними косметологічними засобами.

Продовження в статті «Що таке пілінг? 2 частина"

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!