Продовження. Початок читайте в «Що таке пілінг? Частина 1"
Чим же відрізняється пілінг очищення шкіри в салонах краси?

На вибір вам можуть запропонувати кілька варіантів пілінгу - все залежить від препаратів і апаратів, які використовуються при виконанні цієї.

очищення шкіри в салоні краси проводиться м'яко. Для початку верхній шар шкіри розпарюють за допомогою спеціальної ванночки. Так відбувається відмирання непотрібні відмерлих частинок шкіри. часто для цієї мети використовується апарат вапоризатор , Який розподіляє по шкірі м'яке повітря. Це щадна процедура дозволяє домогтися ніжного, але ефективного пілінгу, продезінфікувати і зменшити ймовірність попадання інфекцій в шкіру.

Після очищення відбувається процедура шліфування. Тут можуть застосовуватися різні косметологічні засоби, що містять різні гранули - частинки жожоба, папайї, кавових зерен і багато інших. Такі гелі-скраби або пілінг-крему наносяться спеціальними щіточками, які швидко обертаються, що дозволяє поєднати нанесення засобів і масаж потрібної області. Після такої чистки шкіра стане гладкою і рівною. Вона буде готова до нанесення різних поживних масок і кремів.

Механічний пілінг - це відлущування клітин шкіри з використанням різних механічних апаратів. Це можуть бути броссаж, вакуумні апарати та інші. Сутьтакой чистки полягає в використанні щіточок різного діаметру, які крутяться з різною швидкістю, завдяки чому шкіри очищається, розгладжується. Так само такі щіточки допомагають рівно нанести або розрівняти нанесене на шкіру засіб. Використання вакуумних апаратів дозволяє не тільки очистити шкіру, але і збільшити приплив крові до потрібного місця, тим самим активувавши захисні сили організму.

Лазерний пілінг, як зрозуміло з назви, виробляється з використанням лазера. Процеси, що відбуваються такі ж, як і при лущення - верхній шар відмерлих клітин забирається, а через пару тижнів утворюється новий, рівний і гладкий шар шкіри. Шкіра повністю змінюється і приходить в норму через 2 місяці. В цей час краще утриматися від засмаги.

Правильне використання апаратів для очищення шкіри допоможе надовго зберегти її молодість і красу, тому слід віддавати перевагу професійного косметолога, який вміє управлятися з такими апаратами.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!