Люди, які працюють в салоні краси з апаратної косметології зрозуміло знають таке поєднання слів, як «косметологічний вапоризатор». Що це за пристрій також у чому його перевага перед іншими косметологічними приладами зрозуміємо безпосередньо в цій статті.

Вапоризатор - це пристрій, що перетворює різну рідину в пару. У косметичній медицині він застосовується для різних маніпуляцій. Наприклад, для підготовки шкіри до пілінгу або нанесення маски. Однак не тільки: в залежності від оснащення пристрою, вапоризатор бути повноцінним косметологічних пристроєм.

Косметологічний вапоризатор

Не секрет, що для кожної жінки дуже важливо мати привабливу також здорову шкіру. Численні, для досягнення подібного результату, звертаються до грамотного косметолога, для того щоб провести процедуру очищення обличчя. І початковим кроком, що дасть можливість підготувати шкіру до чищення, вважається розм'якшення за допомогою вапоризатора.

Застосування вапоризатора - попередній етап перед проведенням очищення обличчя. При розпарюванні особи, відбувається відкриття пір, вже після чого ж наступні процедури робляться успішніше.

Розпарювання особи відмінно чистить шкіру від залишилася косметики, може допомогти клієнту звільнитися від темних точок, шкіра очищається від токсинів також поліпшується кровообіг. При проведенні ароматерапії за допомогою спеціалізованих масел, шкіра заспокоюється також зменшується її запалення.

Вапоризатор. Інструкція по застосуванню

На сьогоднішній день є 4 типи вапоризації. Це вплив гарячою парою температурою 40-50 градусів, холодним паром, змінної температури, але крім того озонованим і іонізованим парою. Найбільш популярним вважається 4-ий метод, тобто вплив пара іонізованого також озонованого. Як і будь-яка інша косметична процедура, вапоризация ведеться вже після підготовки шкіри. Це зняття макіяжу також просушування. Рідина розпорошується вапозона, що представляє собою ванночку з особливим електроприводом і бачком. Інноваційні пристрої для вапоризації дають можливість змінити протягом потоку також відкоригувати дистанцію між особою також пристроєм. Потім необхідно безпосередньо сама процедура. Тривалість вапоризації визначається деякими умовами. Серед них також вік клієнта, також температура пара, також стан шкіри. У разі якщо шкіра дуже жирна також пориста, в такому випадку процедура триває приблизно 20 хв .. Якщо звичайна, в такому випадку час зменшується аж до 15 хв .. Суха шкіра не дає можливість процедурі тривати більше 7 хв .. Процедура вапоризация, безумовно, може бути корисна, тому що звільнить від безлічі мінусів, заспокоїть шкіру також відновить постачання. Але це особливо важливо в великих містах, де погана екологія в першу чергу відображається на шкірі.

Вапоризатор: ціна

Вапоризатори - обладнання, які можуть бути переносними або нерухомими. Перший вид приладів розташовується на робочому столі фахівця. До речі, є переносні модифікації, які можливо застосовувати також в побутових умовах. Стаціонарний апарат за вартістю, як принцип, перевершує переносний, так само як вважається оснащенням тільки з метою висококласного застосування. Аналогічні модифікації часто мають потужне підставу також стійку: метал, рідше - міцна пластмаса. Для комфорту спецобладнання знаходиться біля кушетки. Оброблення різних дерматологічних зон виконується за результат переміщення форсунки, через яку подається пар.

Як працює вапоризація?

Вона, в першу чергу, покликана чистити шкіру, прогрівати її також усувати омертвілі клітини. Крім того вапоризация сприяє звільненню від комедонов.

Під впливом гарячої вода відбувається посилене відділення поту, активізація кровотоку в тканинах шкіри. А це призводить, в свою чергу, до розсмоктування вугрових висипань. Крім цього вапоризация підвищує гнучкість шкіри також зменшує відчуття втоми. Як і будь-яка інша процедура, вапоризация містить також кілька протипоказань. Адже дія її досить-таки суттєва також вона може викликати у відповідь взаємодії організму.

Вапоризація категорично протипоказана людям із серцевими хворобами, але крім того астматикам. Наявність певних шкірних хвороб, таких як вельми суха шкіра, купероз, рожеві вугри, екзема - абсолютні перешкоди до здійснення процедури вапоризації. Особливо в разі якщо вони перебувають в період загострення.