1. Бритва. Кожен з нас прекрасно розуміє всі недоліки і переваги гоління. така процедура досить проста, дешева, швидка і безболісна . Але, для того щоб мати бажаний результат, її необхідно проводити досить часто, тому як волосся після такої процедури виростають вже на 2-3 день. Більш того, під час такої процедури можна поранити і травмувати шкірний покрив. більш безпечний метод, це застосування електробритви, але результат після нього менш чистий.

2. Епілятор. Він не голить волосся, а висмикує його разом з цибулиною. Головним достоїнством такого мет ода є - це тривалість. До наступної епіляції термін триває до місяця. необхідно також вказати і на його недолік - хворобливість. Особливо актуально це в місцях чутливої і делікатній зони. Виробники з таким недоліком добре знайомі і намагаються все зробити для того, щоб його прибрати. Тому вони постійно удосконалюються.

3. Компроміс. Він був знайдений в 1999 році. Компанія випустила набір «два в одному» У такий набір увійшли епілятори зі знімною бритвеною головкою . В кінцевому підсумку вийшов універсальний апарат, який зміг служити і як електрична бритва, і як пристрій водою.

Ці прилади і по сей день популярні, тому як вони комплексно видаляють волосся. Електробритва призначена для особливо чутливих зон, а для всіх інших підходить пристрій водою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!