Тиск на тілесні покриви як корисна процедура

Дана методика має на увазі вплив на тілесні покриви стисненим повітрям і називається прессотерапієй. В цьому випадку, повітря подають через спеціально призначені корсети. З точки зору поліпшення лімфо і кров'яного струму, при схудненні, целюліті і венозного захворювання нижніх кінцівок, дана методика досить ефективна. Завдяки пресотерапії знижується ступінь набряку, тому такі процедури зазвичай приписують в період реабілітації після проведення пластичних операцій. Крім цього, пресотерапія корисна і для відновлення тонусу організму, і для усунень неприємних больових відчуттів від фізичних навантажень.

Переважно, показання до застосування даного виду терапії вважається целюліт, надмірна вага, тяжкість в нижніх кінцівках, локальні жирові відкладення, набряклість під час вагітності, венозна недостатність, а також при набряках після травм і операцій.
Ніяких важких наслідків від Пресотерапія не відзначалося, як наслідки ліпосакції.

Більш того, пресотерапія сприяє виведенню зайвої рідини і шкідливих речовин з організму. Завдяки такій процедурі, существ4ет можливість нормалізувати міжклітинну рідину, циркуляцію лімфи, кровотік, поліпшується обмінний процес в організмі. У підсумку, після застосування всього комплексу, можна вирішити проблему з відновлення водного балансу в усьому організмі.
кількість повітря, що подається строго дозується за допомогою комп'ютерної програми. Залежно від місця впливу, пацієнту, в разі роботи з ногами, надягають довгі чоботи, в разі роботи з областю стегон або живота - широкий пояс, а при роботі з руками - подовжені рукавички. За допомогою повітропроводів до приладу приєднують всі компоненти, які будуть впливати на венозні судини, лімфовузли, м'язову тканину або покриви тіла. Через кожні 0,5-2 хвилини, змінюється дозування повітря від підвищеного до зниженого, залежно від характеру захворювання. Якщо тиск знижується, то судини розширюються, а, значить, до шкіри активно приливає кров, в результаті чого відбувається збагачення клітин киснем . Значно легше після пресотерапії проходить лікування гінекомастії, а втім, як і після всіх косметологічних операцій.

вплив приладу стимулює м'язові скорочення . Тиск повітря подається хвилеподібними рухами, а його величина тиску завжди залежить від складності захворювання і регулюється в процесі процедури. Завдяки цьому, можна кожного пацієнта підбирати індивідуальний підхід. Необхідно також відзначити, що за величину тиску відповідають такі аксесуари як чоботи, рукавички або пояс. Кожен окремий аксесуар створюють, враховуючи всі анатомічні характеристики людини, тому така процедура нагадує дії реального лікаря, але тільки за тієї умови, якщо будуть охоплені одночасно всі покриви.

пресотерапія ефективна і для усунення набряків - післяопераційна реабілітація, вагітність або посттравматичні відновлення. Пресотерапія частіше застосовують як додаткову можливість для швидкого усунення набряків. Це пояснюється тим, що під час процедури проблемна зона сильно скорочується, що іноді може посилити прояв інших захворювань. Тому, такі процедури призначають в першу чергу, після чого ультразвук, дермотонія або обгортання.

Незважаючи на безліч плюсів в пресотерапії , Вона, як втім, і всі інші, має і свої мінуси. До них відносяться серцева недостатність, шкірні інфекції, глибокий тромбоз кровоносних судин, гемофілія, артеріїт і ламкість судин.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!