Багато жінок ігнорують відвідування косметолога. Вони вважають, що можуть самі підібрати собі засоби по догляду за обличчям. І зовсім даремно, така самовпевненість в деяких випадках призводить до вкрай сумних наслідків .

Будь-який косметичний доглядає засіб потрібно купувати під певний тип шкіри. І жінки так і роблять - вони самі вирішують, яка у них шкіра: жирна, суха або комбінована. Причому досить часто вони виходять зі своїх особистих відчуттів, які бувають помилковими. Так як досить часто плутають жирну і комбіновану шкіру, а нормальну з сухою або знову ж комбінованої. В результаті жінки купують невідповідні для них креми, лосьйони і маски. І як результат - у них на шкірі з'являється роздратування або лущення, з'являються набряки і мішки під очима, вугрі і комедони. Все це негативно позначається не тільки на стані шкіри, але і на зовнішності жінки. Тому щоб уникнути всіх перерахованих неприємностей, потрібно обов'язково відвідувати кабінет косметолога, який підбере доглядають кошти для кожної жінки індивідуально.

Крему підбираються не тільки за типом шкіри, але і в залежності від віку жінки. молодим дівчатам підходять легкі зволожуючі засоби. Зрілим жінкам - з комплексом мультивітамінів, а літнім - живильні креми і засоби від зморшок.

Крім того, що косметолог радить крему і маски, він ще може призначити необхідні для шкіри процедури. наприклад, масаж навколо очей, пілінг або легку чистку. Якщо під очима сильні круги і мішки, то фахівець може порадити купити і використовувати регулярно масажні окуляри, які позбавляють від цих косметичних дефектів.

Косметологи завжди дають повну рекомендацію по догляду за шкірою обличчя. Якщо слідувати їх радам, то можна надовго зберегти свіжість шкіри . Але все ж мало тільки відвідувати фахівця за красою. Жінка повинна і сама постійно стежити за собою і своєю зовнішністю. І якщо вона не буде робити запропоновані їй процедури регулярно, то відвідування косметолога не принесуть ніякої користі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!