Для того, щоб стало можливим грунтовно відновити структуру вашої шкіри , Використовують препарати гіалуронової кислоти з іншим молекулярною вагою і характеристиками високої концентрації. Група біоревіталізантов - це логічне продовження мезотерапевтичних препаратів. відмінним пролонгованим ефектом володіє гіалуронова кислота, концентрація якої не менше 15 мг / мл. Даний ефект відрізняється від ефекту мезотерапії. Плюси цієї групи препаратів в біологічному результаті, а не тільки в візуальної. Завдяки цій методиці відновлюється морфофункціональна характеристика, яка більше підходить молодий шкірі. Стає можливим уповільнити процес старіння і активно протидіяти вільним радикалам. Висока в'язкість препаратів провокує велику ймовірність освіти гематом, тижні при мезотерапії. Клієнту також буде потрібно 1-4 дні, щоб папули могли повністю розсмоктатися.
біоревіталізація рекомендується тим клієнтам, у яких дробнозморшкуваті тип старіння і тонка суха шкіра. Її рекомендують також при фотостаріння у віці після 40 років тим, у кого знижений тургор шкіри.

Вирушаючи на процедури біоревіталізації або мезотерапії, ви повинні пам'ятати, що не слід від них очікувати ефекту заповнення зморшок. Такі препарати ніяк не обла ефектом філлера. Для контурної корекції застосовують такі препарати, які створені на основі стабілізованої гіалуронової кислоти. Їх обробка призводить до того, що хімічна структура молекул змінюється і втрачається впізнаваність для рецепторів клітин . Вони стають більш біоінертними, і в цьому випадку, вже не можна говорити про якийсь взаємодії з фібробластами або відновлювальних активностях - такі препарати біологічно є безмовними. Але саме за рахунок зміненої структури молекул, вони можуть залишатися в тканинах досить тривалий час. Саме тому, дана група препаратів, активно використовується в цілях контурної корекції.
Не дивлячись на різноманіття методик, гіалуронова кислота як була, так і залишається головним і основним компонентом в програмах anti-age.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!