Добиваемся эффекта хирургической подтяжки при помощи софтлифтинга Серед причин, з якими звертаються пацієнти за допомогою до фахівців естетичної медицини, лідерські позиції займає ліфтинг особи. З віком всі шари шкіри особи зазнають серйозних змін. Під впливом гравітації відбувається опущення особи.

Хірургічна підтяжка - це процедура, яка дозволяє повернути структури особи в їх природне положення.

Незважаючи на високу ефективність даного методу, багато хто все ж віддають перевагу косметологічних методам, таким як контурна пластика за допомогою філерів. У цій статті мова піде про софтліфтінге - малоінвазивні методи введення філерів, в якому поєднується безпеку імалотравматічность.

Особливості підтяжки обличчя за допомогою софтліфтінга
Софтліфтінг - це ін'єкційний метод об'ємного омолодження обличчя за допомогою філерів, які вводяться в різні ділянки обличчя на оптимальну глибину.

Особливість процедури полягає в спеціальній 3D- технології її виконання: філери можуть вводитися не тільки під шкіру, але і в більш глибокі її шари в залежності від бажаного результату.

За рахунок використання спеціальних інструментів і такому підході до процедури, софтліфтінг є менш травматичною процедурою, ніж традиційна підтяжка обличчя. Але в той же час софтліфтінг набагато ефективніше контурної пластики обличчя.

Особливості виконання процедури софтліфтінга
Розробкою софтліфтінга займався великий шведський центр косметології та пластичної хірургії.

Тут також подбали про розробку спеціального інструментарію для проведення процедури на всіх етапах.

Препарат вводиться за допомогою спеціального шприца з тонкою, довгою і гнучкою пластиковою голкою-канюлею, з заокругленим вістрям і отвором для виходу препарату.

Як правило, під час процедури використовуються гіалуронові філери останнього покоління, що дозволяють заповнити необхідні ділянки.

Результати після проведення софтліфтінга
За допомогою софтліфтінга можна домогтися наступних результатів: скорегувати овал і надати чіткі контури обличчя; вирівняти рельєф особи; відкоригувати скуловую область, періорбітальний і підочноямкову область; підняти куточки рота; відкоригувати форму і об'єм губ; підняти кінчик носа, прибрати горбочок.

Ефект від виконання процедури зберігається близько дев'яти-дванадцяти місяців. У малорухомих областях ефект може зберігатися до двох років.

переваги софтліфтінга
Софтліфтінг має переваги перед іншими процедурами:
- простота виконання. Якщо у фахівця є всі необхідні навички виконання процедури буде простим і легким;
- безболісність і малотравматичної;
- менша кількість протипоказань в порівнянні з іншими методиками;
- можливість проведення процедури в будь-якому віці;
- відсутність періоду реабілітації.

Оцінити результат процедури можна відразу після її виконання.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!