також існують спеціальні кисті для нанесення кремоподібних тональних засобів. Маскує крем за своїм складом дуже нагадує помаду. Для того, щоб правильно замаскувати всі дефекти на вашій шкірі, вам знадобиться маленька пензлик, яка дозволить в потрібному місці нанести крапельку маскує крему . Для коректорів рекомендується використовувати кисті з синтетичних волокон, тому як натуральний ворс здатний вбирати багато крему, тоді як синтетична кисть розподілить текстуру рівномірно.

Віялоподібна кисть . Зовсім необов'язково мати таку кисть. Її використовують тільки для змахування надлишків рум'ян або тіней. Таким чином, макіяж буде виглядати більш натурально.

Кисть для брів. така кисть повинна бути маленького розміру і дуже жорстка . Її використовують для того, щоб надати бровам ідеальну форму.

Кисть для вій. Важливий і невід'ємний елемент туші. Але якщо ви придбаєте для себе кілька штук спіральної кисті самих різних форм , То ви зможете з будь-тушшю досягти чарівний ефект.

Правильний догляд за макіяжної кистями.

З плином часу волоски кистей починають склеюватися. Це відбувається тому, що вони постійно вбирають шкірне сало . Мити їх слід м'якими шампунями або ж дитячим милом в теплій воді. Добре підходить і розчин з ¾ спирту і ¼ води. Для збереження їх форми, слід кисті добре віджати і обернути тканинною серветкою. Сушити їх слід в горизонтальному положенні, але щоб ворсинки пензликів не торкалися поверхні. В ідеалі пензлика необхідно мити після кожного нанесення помади і тонального крему, бо в них розмножуються бактерії , Що може стати причиною запалення шкіри. Кисті, призначені для рум'ян, сухих тіней і пудри, потрібно промивати 1 раз в тиждень. Один раз в тиждень потрібно прати аплікатори, спонж і пушку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!