Електроепіляція

Завдяки чудовому винаходу 21 століття - електролізу, з'явився шанс зробити великий ривок в розвитку елетроепіляціі. У 40-х роках минулого століття, система електрепіляціі здобула перше застосування в Європі.
Принцип системи електроепіляції полягає в тому, що вплив її струму направлено на саму волосяну цибулину і внаслідок такого впливу волосся випадає і більше не росте. Струм подається через найтоншу голку в шкіру, і Паросткова частина волоса внаслідок цього, повністю руйнується.
Перевага методу електроепіляції в тому, що після її застосування волосся видаляються назавжди, причому, волосся будь-якого кольору і при будь-якому типажі шкіри.
процедуру електроепіляції проводять в салонах. Необхідно відзначити, що ця процедура не дуже приємна по відчуттях, але не у всіх, а залежно від больового порогу клієнта. Проте, проблемні зони переважно обробляють знеболюючим аерозолем або застосовують лідокаїн або новокаїн. Сеанс процедури триває не більше 1 години.

фахівці по проведенню даного методу епіляції повинні бути кваліфікованими, бо, як робота голчастим електродом досить складна, і потрібно бути гранично уважним, щоб струм потрапляв тільки в потрібну зону. Тривалість сеансу залежить і від кваліфікації фахівця, і від самого обладнання.

Взагалі, існує кілька способів електроепіляції. В даний час основними з них є термолиз, електроліз, flash і blend. Розробляються і інші методи, але сьогодні їх можна назвати модернізованими різновидами основних методів.

Розберемося по подробней в основних способах електроепіляції.

1. Електроліз. В волосяну цибулину через голчастий електрод надходить постійний струм, який утворює іон натрію. Відбувається взаємодія з тканинної рідиною, що призводить до утворення лугу, завдяки якій відбувається руйнування волосяної цибулини, а близько волоска утворюється якась піна.

Та луг, яка утворюється при електролізі, це рідина, яка легко проникає в цибулину в тих частинах, які не може досягти голка електрода. Таким способом можна навіть обробляти викривлені канали. Мінус такої процедури - це її тривалість. За 1 хвилину відбувається видалення 4 волосків. З цієї причини, для того щоб повністю видалити всі небажані волоски, необхідно проводити кілька процедур.

1. Термоліз. В ході теплової реакції, яку викликає високочастотний змінний струм, волосяна цибулина видаляється високою температурою. В цьому випадку, через голку подається тепло, а не ток. Тепло впливає на клітини настільки, що вони гинуть.

Плюс методу термолиза - його швидкість. За одну хвилину, при такій процедурі, в середньому можна видалити 22 волоска. Але, цей метод більш хворобливий , Ніж електроліз. Його мінус у тому, що для проведення процедури буде потрібно велика точність попадання, тому, при обробці викривлених каналів, такий метод не завжди ефективний.

1. Бленд. Цей метод увібрав в себе всі плюси попередніх двох методів - термолиза і електролізу. Одноразова вплив цих двох методів, дозволяють домогтися високої ефективності, а всі їхні недоліки зведені до нуля.
2. Флеш. Використання такого методу дозволяє зруйнувати волосяну цибулину таким способом, як і при термолизе за допомогою високочастотного змінного струму, але в цьому випадку, експозиція кілька разів нижче.
3. Ultraflash, Ultrablend, Superflash, Superblend і т.п. - це всього лише похідні основних методів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!