Електропорація: казка чи реальність?
Вік - процес постійний і приходить тоді, коли його не чекаєш у вигляді всяких дрібних гидот: шкіра в'яла, суха, скукоженний, зморшки, "гусячі лапки", мляві м'язи, втрачається овал обличчя, "друге підборіддя". Як у старій казці чари злої відьми. Від "чар" можна врятуватися пластичними операціями, уколами мезотерапії, вживлення під шкіру ниток - перед красою потрібно пірнути в кипляче молоко.
У такій кульмінаційний момент, коли здається все, "краса вимагає жертв", і всі процедури вимагають мук і болю - з'являється фея хрещена з унікальною безопераційної і Безін'єкційна процедурою електропораціонного омолодження шкіри.
Замість отруєних яблук - чарівні туфельки, замість голок і скальпеля - імпульси струму.

Трохи про процедуру
Електропорація - це новітній метод, в ході якого застосовується електроімпульсної струм, здатний відкрити канали клітинної мембрани, куди в свою чергу вводиться гіалуронова кислота , Вітомінов, амінокислоти і т.д.

Прилад, яким здійснюється процедура відкриває іонні канали, особливі транспортні білки навколо водяних пір, що сприяє проникненню поживних речовин в епідерміс і дерму. Завдяки дії імпульсу, канал розкривається ширше. Це як надування рятувального круга. Якщо хочеться надути швидше, пережимається клапонов і повітря заходить більше.

Під час електропорації зберігається цілісність шкіри, немає ризику опіків, гематом або запалень. Відбувається все просто, починаючи з очищення шкіри (як майже у всіх процедурах). Потім наноситься "коктейль краси", попросту кажучи - омолоджуючу речовина, яке повинно проникнути всередину. вплив апарату після допомагає цьому статися . Очищається шкіра після процедури і наноситься крем в залежності від потреби шкіри. Процедура є свого роду апгрейдом (англ. Upgrade - оновлення) клітин шкіри, в результаті чого шкіра свіжа і помолоділа.

Головні переваги
На відміну від звичайних ін'єкцій кислоти під шкіру, після електропорації не залишається слідів від голок - як за помахом чарівної палички, так як результат помітний вже після першої процедури, який зберігається на роки! Процедура нормалізує обмін речовин, активує синтез еластину і колагену в шкірі; виробляє ліфтинг шиї і декольте, зменшує жирові відкладення, видаляє рубці, лікує купероз.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічний апарат , В тому числі і для електропорації, за доступною ціною!