ЕЛОС-омолодження - це прорив в методиці ліфтингу тіла без застосування оперативного втручання.

В Америці, Японії, країнах Європи, цей метод вважають найпрогресивнішим в боротьбі з небажаними віковими змінами.

Висококваліфіковані лікарі-косметологи, в центрі відновної та естетичної медицини «Емеральд» сьогодні з радістю пропонують своїм клієнтам найновішу технологію Елос - омолодження на апараті ізраїльського виробництва «Аврора».

Що таке Елос-омолодження ?

Самим нешкідливим методом омолодження, який пов'язаний з ліфтинг-ефектом шкіри грудей, лоба, повік, щік, і особи, є на сьогоднішній день Елос-омолодження. Зараз вже можна спокійно обійтися без оперативного втручання ! Ця методика дозволяє позбутися від будь-якого вікового зміни шкіри - різноманітних пігментних плям, рубців, зморшок. При цій методиці починають спрацьовувати регенерирующие і захисні механізми організму, стимулюється робота всіх шарів шкіри, починаючи від поверхневих і до самих глибинних тканин.

Яка робота методики?

Елос-омолодження - це поєднання високочастотного струму і світловою енергією. «Елос» перекладається, як - «електрооптичний синергізм». Завдяки взаємодії таких двох елементів збільшує на 20-30% глибину проникнення в шари шкіри, не залишаючи після себе ніяких наслідків, на відміну від одиночного впливу світлової енергії.

Ефект такого проникнення - це активізація колагенових волокон, завдяки яким коригується овал обличчя, а докучливі складки починають розглядати.

У чому полягає процеду ра?

Аплікатор в коректному температурному режимі, підносять до оброблюваної зоні, і виробляють спалах. Пацієнт здатний вловити лише маленьке поколювання шкіри.

Безпечна чи така технологія?

Така технологія повністю безпечна, бо, як сам процес знаходиться під постійним контролем апарату »Аврора», який дозволяє забезпечити подвійний захист оброблюваної ділянки шкіри. Унікальна технологія Active Dermal Monitoring дозволяє проводити постійний контроль ходу події при активному охолодженні тканин. Опіки не виникають ні під час процедури, ні після неї.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!