епіляція - це ефективний і сучасний спосіб по видаленню зайвого волосся. Сам метод заснований на руйнуванні цілісності волосяних цибулин.

Існує кілька видів епіляції - світлова, яка підтримує фотоепіляції і лазерну епіляцію, і електроепіляція. Як допоміжні процедури, сьогодні використовують ензимна і ультразвукову епіляцію. Їх застосовують для того, щоб підсилити ефект від основного методу епіляції. завдяки використанню допоміжних методів , Бажаний результат можна досягти за короткий час, і більш якісно. Після проведення процедури епіляції волоски відростають довго, а з часом, їх кількість помітно зменшується, аж до повного зникнення. Тут не має ніякого значення ні структура волосся, ні його колір і навіть тип.

Електроепіляція

Ще в 19 столітті винайшли електроліз, що і поклало початок дослідів методики електроепіляції. Але, її застосування почалося тільки з 40-х років минулого століття на території Європи.

Фотоепіляція
За останнє десятиліття, в косметичній медицині фотоепіляція знайшла своє місце. Її застосовують для догляду за шкірою обличчя, для видалення пігментних плям, розгладження зморшок і для догляду за венами ніг. Сьогодні вона знайшла своє застосування і в процедурі з видалення волосся.

Лазерна епіляція

Завдяки здібностям лазерного променя руйнувати і нагрівати клітини волосяного фолікула, в якому містяться пігменти меланіну, сьогодні його застосуванні знайшло своє місце і в практиці з видалення небажаного волосся. У 1981 році в Америці, було проведено перші сеанси лазерної епіляції.

Ультрзвуковая епіляція

Вони йде більше як допоміжна процедура після воскової депіляції. Такий метод здійснюють із застосуванням ультразвукового апарату і особливого гелю. Поєднуючи такі два види, можна отримати дивовижний ефект.

ензимну епіляція

Такий метод заснований на застосуванні термотерапії, в поєднанні з ензімосодержащіміся речовинами, завдяки яким ріст волосся сповільнюється. Таку методику проводять в поєднанні з воскової епіляції.

Елос-епіляція

Найбільш прогресивним методом на сьогоднішній день є елос-епіляція. Методика заснована на використанні двох видів енергії одночасно. Поєднують електричну і світлову енергію.

чоловіча епіляція
Сьогодні, такий метод як епіляція, вже не є прерогативою жінок. Щороку все більше і більше чоловіків звертаються в косметологічні центри для послуг з видалення небажаного волосся.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!