Ще один вид пілінгу - механічний . Він включає в себе вакуум-пілінг, броссаж, микродермабразию і ультразвуковий пілінг.

Броссаж роблять за допомогою обертових щіток виготовлених з натуральної щетини. процедура проводиться на очищеної і распаренной шкіри по масажних лініях. Дана процедура безболісна, триває всього 10 хвилин, але вона не тільки розпушити ороговілий епідерміс шкірного покриву, але і поліпшить кровопостачання і обмін речовин, більш того, її можна проводити часто. якщо проводити процедуру пілінгу на тілі, то для цього вам знадобляться більш жорсткі щіточки, та й тривалість процедури потрібно збільшити.
Видалити ороговілий шар епідермісу можна і за допомогою ультразвукової хвилі. ця процедура повністю безболісна. Для цього вам потрібно нанести на поверхню шкіри мінеральну воду або гель, після чого за допомогою генератора ультразвукових хвиль проводиться рівномірна обробка. Такий процес впливає на шкіру омолаживающе. Процедуру за допомогою ультразвукової хвилі, також рекомендується проводити і в тих випадках, якщо ви тривалий час перебували під сонячними променями. шкіра після пілінгу омолоджується , Стає гладкою, м'якою. Також рекомендується включати програму інтенсивного зволоження.

Вакуумний пілінг теж нетравматичен. Процедура передбачає часткову відшарування верхнього шару епідермісу, що стимулює приплив крові до шкіри, розкриє пори і посилить кровообіг. Косметолог, під час чищення, проводить «відсмоктування» з розширених пір вугрів і комедони.

За допомогою спеціального обладнання проводять микродермабразию. В процесі дрібні кристали окису алюмінію викидаються на шкіру, ніж сприяють вирівнюванню шкірного покриву. Мікрокристалічна шліфування як ніби стирає шар за шаром. Особливість такого виду пілінгу -обов'язковість проходження повного курсу (10 процедур). Вирівнювання кольору обличчя починається поступово, від процедури до процедури.

Фізичні методи пілінгу включають в себе використання лазера, низьких температур та ін.

Шліфування лазером - ефективна процедура, чудово підходить тим, хто хоче красиво виглядати, прибрати з обличчя зморшки, пігментні плями і наслідки від вугрової висипки. Гідність такої процедури полягає в тому, що вона доступна для впливів у вузьких зонах, скажімо, шкіра навколо очей. Лазерна шліфовка як ніби спалює верхній шар. Цю процедуру проводять в клінічних умовах, і вона вимагає професійний підхід і знеболення. Період реабілітації після очищення особи - 1 місяць. У салоні є зробити легкий варіант такого виду шліфування. В цьому випадку, для відновлення вам знадобиться 2 дні.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!