Досить мала кількість представниць жіночої статі, які були б повністю задоволені своїм зовнішнім виглядом, який їм подарували батьки і природа, а особливо в молодості. дуже частою причиною такого невдоволення є неправильна форма або ж довжина їх носа.

Як би дивно не звучало, але в одному з інтерв'ю навіть Скарлетт Йоханссон , Яка бути для дуже багатьох шанувальників еталоном краси і природності, сказала, що незадоволена своїм кінчиком носа. Так як її здається, що він у неї не дуже тонкий. Що ж можна сказати про дівчат, які щодня розглядають себе в дзеркало і вважають, що природа несправедливо нагородила їх, так званим величезним шнобелем.

Для початку, просто не варто так критично ставитися до самої себе . Через те що в період нашого статевого дозрівання хрящова тканина дійсно трохи укрупнена, але вже по досягненню двадцяти років ніс вже не буде виглядати таким вже й великим.

Далі все ж є ймовірність, що ця проблема просто напросто надумана . Якщо ж ви розглядаєте свій ніс в збільшує дзеркало, то природно, він буде при цьому виглядати не кращим чином. А може все навколишні вас люди у вашому особі можуть залучати очі або ж повнота губ і їх красива форма.

Так само вам необхідно зав'язати з самокопанієм і вважати, що ваш ніс є найголовнішою причиною всіх невдач, а просто шукати плюси в тому, що ваш орган нюху саме такий. З повною упевненістю заявляють фізіономісти що люди, у яких великий ніс домагаються найбільшого успіху в житті, ніж з маленьким.

А ще подумайте про те, що саме така форма вашого носа виділяє вас з великого числа оточуючих. Успішні актриси, такі як Ума Турман, Кейт Бланшет, а також Сара Джессіка Паркер , Маючи гарну можливість вдатися до ринопластиці, нічого не поміняли в своїй зовнішності, хоча і той факт, що їх носи не можна назвати повністю ідеальними з точки зору канонів краси нашого часу.

Але ще, же існує чимало способів для відведення уваги оточуючих від вашого носа.
Декоративна косметика нашого покоління дозволяє зробити акцент на наші очах, а застосування консилеров і коректорів, дозволять нам візуально зменшити ніс. І за допомогою вдало підібраною стрижки можна також змінити повністю вигляд і зробити свій ніс більш правильним і точеним.

Але якщо ж все запропоновані варіанти не дозволяють і далі вам дихати своїм носиком вільно, то можете звернутися до допомоги ринопластики, але, ось на превеликий жаль, ця хірургічна процедура не дає підлих гарантій, що в своєму шляху до досконалості ви не знайдете в собі ще й інших недоліків.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!