Для того щоб у вас вийшла красива форма брів , Велику можливість для цього дає фото. Ви, звичайно, можете подивитися то на одну жінку, то на іншу, але їх форма брів підібрано тільки для них, а чи підійде вона тій жінці, яка ніколи не займалася корекцією брів?
Створювати гарний макіяж як комплексне поєднання всіх складових - це головна умова. Краса брів може повністю змінити враження від наведеного макіяжу.

У тому випадку, якщо ваші брови будуть правильно нафарбовані і пощипати, то вони можуть скорегувати й приховати багато недоліків особи, а недоглянуті брови зіпсують все враження від зовнішнього вигляду жінки. Існує кілька видів поліпшення зовнішнього вигляду брів - це забарвлення, корекція, татуаж, вищипування, догляд за окремими волосками, які відростив, псують вигляд. Якщо жінка прагне бути красивою і зробити правильний макіяж, то необхідно звертати увагу на всі аспекти. Спочатку потрібно визначити, з чим жінка має справу , І який результат вона переслідує. Визначте, яку форму ви хочете надати бровам, наскільки вони повинні бути акуратними і широкими.
Колір брів потрібно поєднувати з кольором волосся і очей. Візажисти радять, щоб колір брів був максимально наближений до натурального. Щоб їх колір збігався з кольором коренів волосся. Якщо самі по собі брови темні, то ви повинні стежити за кольором нанесеного макіяжу Таким жінкам добре підходить яскрава помада, яка приховує жорсткість особи. Світлі брови потрібно підфарбовувати на пару тонів темніше. Форму брів потрібно підбирати залежно від форми особи.

• Наприклад. Якщо форма вашого обличчя кругла - то найбільше вам підійде вигнута форма брів, з високим підйомом і коротким кінчиком. Не потрібно робити вигин дуже гострим - цим ви тільки підкреслите його округлість. Непотрібно також робити округлу форму брів, тому як вона просто повторить контур вашого обличчя.
• Для овального і витягнутого обличчя ідеально підходять прямі і горизонтальні брови, трохи закруглені і віддалені від перенісся. Не потрібно застосовувати форму з високою дугою.
• Якщо у вас трикутна форма обличчя, то вам ідеально підійдуть брови середньої довжини, трохи підняті і рівномірно вигнуті. Для вашої форми особи не підійдуть прямі брови.
• Якщо ви володарка квадратного особи, то для вас ідеальна форма брів довгі, високо підняті і дугоподібні. Вам протипоказані тоненькі брови!

Ідеальними бровами прийнято вважати такі , У яких правильне поєднання ширини і кольору, які відповідають розрізу очей і форми обличчя. Якщо вам не вийшла з першого разу правильна корекція брів, то не варто засмучуватися. Згодом ви легко будете підбирати собі ідеальну форму.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!