Фотоомолодження - це безконтактний метод позбавлення від зморшок відповідно і оздоровлення шкіри. За допомогою лазерного світла можна прекрасно позбутися сухості і почервоніння шкіри, зміцнюючи її «захисний бар'єр».
Ефект помітний вже після першої процедури - підвищується пружність шкіри обличчя, вона стає шовковистою, відновлюється її тонус. На клітинному рівні можна домогтися урегуліровкі водного балансу, підуть зморшки, і ваше обличчя придбає здоровий колір. В результаті ваша шкіра стане як у немовляти.

Під впливом лазерного кольору шкіра починає прогріватися зсередини. Такий заряд залишається ще протягом години після того, як виконання вказаних вище дій, в кінці якої косметолог завдасть спеціальний захисний крем.

Ніяких побічних ефектів фотоомолоджування не має, це досить проста і безболісна процедура, яка не вимагає від вас багато часу.

Курс лікування - 5-10 процедур 3 рази в тиждень . Сеанс триває 25 хвилин і цього цілком вистачає для того, щоб усунути проблеми шкіри, при цьому ще й запобігти новим небажані освіти.

Дана методика підходить діловим людям, у яких вільний час буквально розписано. Процедура фотоомолодження не травмує шкіру і не вимагає ніякого відновного періоду. Відразу після процедури ви можете виходити на світло і зайнятися своїми справами.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!