фотостаріння

Ультрафіолетове випромінювання на шкіру призводить до того, що в області декольте шкіра починає іссушіваться, стоншується, стає в'ялою і покривається пігментами і дрібною сіточкою зморшок. Зверніть увагу, перебуваючи на морі, своє обличчя ми захищаємо кремом з SPF 30-50, а нашій області декольте, може бути, і дістанеться блок 8-12. З цієї причини, є й такі випадки, коли прояв старіння шкіри в цій області, м ожно спостерігати вже у віці 30 років.

Порада: Загоряючи на березі моря, не забувайте наносити сонцезахисний кошти на всю шкіру, включаючи і область декольте. Робіть це кожні 2-3 години.

дієти

Значна втрата ваги призводить до сильного обвисання шкіри. Ви повинні завжди акуратно доглядати за станом грудей і шиї, якщо сідайте на дієту. Якщо раптом ви помітили млявість шкіри шиї, або ж зайву шкіру, то це говорить про те, що такий темп втрати жирової клітковини вам не підходить, тому як тканини не встигають стягуватися.

Порада: худнути потрібно поступово - 1-2 кг на тиждень . Таким чином, ви дозволите своїй шкірі адекватно підтягуватися.

Бюстгальтер.

Якщо ми носимо дуже тугий бюстгальтер , Або ж його ніяк не вдягаємо, то ми створюємо сильне навантаження на груди і шию, а шкіра на це різко реагує. Вона стає в'ялою, втрачає свою еластичність і тонус. Популярна рекомендація про необхідність тренувань для шкіри і м'язів грудей не носінням бюстгальтера, ніяк не правда. Навіть навпаки, зверніть увагу, що при ходьбі сила тяжіння на груди збільшуються, і шкіра починає розтягуватися, поступово опускаючись і втрачаючи форму.

Порада: вибирайте завжди зручний бюстгальтер, який повністю відповідає формі і розміру грудей. І, не забувайте його носити!

Сон. Мало хто спить, лежачи на спині. А це марно, тому як зморшки утворюються саме в нічний час, під час сну.

Порада: спите на невисокій подушці.

салонний догляд

для області декольте і грудей рекомендується проводити моделюють і колагенові процедури. Якщо немає протипоказань, то можливо поєднання колагенових процедур з кріотерапією - ефект ліфтингу.

Прекрасно себе зарекомендували процедури, в яких міститься фактор росту фібробластів, епідермальний фактор, інсулоподобний. Такі процедури діють на клітинному рівні, стимулюючи утворення нових клітин, імунні процеси, синтез еластину і колагену, процеси регенерації тканини.

Поверхневі пілінги і серединні ТСА, мезотерапія з регенерирующими і стимулюючими коктейлями, біоревіталізація з гліколевої кислотою, введення філерів в зморшки і ін'єкції ботулотоксину - все це лікарські методики корекції. Завдяки їм, в клітинах шкіри поліпшується обмін речовин, відбувається стимуляція вироблення власного колагену, розгладжується рельєф шкіри, заповнюється дефіцит гіалуронової кислоти.

Домашній догляд

Для цієї зони найефективнішими є кошти з натуральними екстрактами рослин, таких як жожоба, женьшень, кигелии африканської, алое вера, хміль, соя, а також такі речовини як вітамін А і Е, колаген та еластин.

Хороший ефект в домашніх умовах надає контрастний душ. Середньої сили натиск води діє як масажер. Направивши струмінь на область грудей, потрібно водить за годинниковою стрілкою і постійно змінювати температуру. Процедуру завжди починати і закінчувати холодною водою. Якщо присутній захворювання грудей, то спочатку необхідно проконсультуватися з лікарем.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!